Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Egy 6 éves körkülömbség nagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 6 éves körkülömbség nagy egy 15 és egy 21 éves között? (Többi lent! )

Figyelt kérdés
Ha 15 éves a lány,és a fiú 21 az nagyon nagy korkülömbség? Feltétlenül szükséges esetleg titokban tartani egy ilyen kapcsolatot? Marmint a törvények és egyéb dolgok miatt, úgy,hogy a szülők áldásukat adják és semmi szexuális dolog nincs egyenlőre a kapcsolatban?

2015. szept. 12. 14:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem (!) sok.
2015. szept. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%

barátom és köztem 10 év van, én 17 ő 27.

tegnap mondtam el itthon, teljesen jól fogadták. sokkal jobban mint vártam :D szerintem ne tartsd titokban. bár én is titokban tartottam már egy ideje...

bár azért 21 éves fiúnak már van igénye szexre, de egy 15 éves lány nem biztos hogy akarja.

2015. szept. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
23%
Ne írd le őket. Én 15 évesen 19 éves lánnyal voltam (leszbikus kapcsolat). Egy koraérett lány, és normális fiú esetén nem lehet belőle semmi gond. Titokban semmiképp ne tartsd, se barátok se szülők se a külvilág előtt, egyrészt, figyelmeztetnek ha az a normális fiú igazából nem is az csak elvakít a szerelem vagy a rajongás vagy épp amit érzel iránta, másrészt pedig nem büntethető. Ha jól emlékszem kiskorú megrontásának az számít ha 14 éven alulival van 18 éven feletti akár beleegyezéssel, akár nem. 14 év felett beleegyezéssel nem büntethető még a sex se nemhogy annyi hogy együtt vagytok.
2015. szept. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1, Nem 2 évről van szó, a gondolkodásmódtól függ. Azért az idősebb érettebb gondolkodású. De ha szeretik egymást és megértik miért ne.

2, Törvénybe nem ütközik. Csak akkor ha a kiskorú 15 éves úgy dönt hogy ő most összeköltözik vagy elszökik a 21 évessel.

3, A titokban tartás a szülőktől függ, ha tudni lehet kiakadnak akkor titokban kell tartani inkább. Mert abból nincs vita. Vagy barátságnak kell látszania, abba a szülők csak nem szólnak bele.

4, Nem ajánlom a szexuális részt igazán, csak egy jó idő után.

2015. szept. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nyugi, semmi gond. Csak szexre kellesz a fiúnak :)
2015. szept. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Fő kérdésedre válaszolva nem sok nem kevés utána számoltam és az jött ki nekem is hogy hat év.

Viszont komolyra fordítva a szót varjatok egy pár hónapot akkora tisztázódnak a szándékai és addig felesleges másnak is tudni szerintem.

2015. okt. 4. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor egy cipőben járunk. Amikor megismertem a barátomat, én 15 voltam, ő 21, és egy hónap után hazavittem, bemutatni a szüleimnek, akik jól fogadták, azóta is közös programokat szervezünk vele. Most 16 vagyok, ő 22, és szerintem így a jó, ő érett felnőtt, felelősségteljes, én pedig egy botladozó kamasz, kiegészítjük egymást mindenben :)
2015. okt. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!