Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek találok a mai...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek találok a mai "fiatalok" között ilyen fiút? Többi lent.

Figyelt kérdés

A mai 14 és 17 évesek között találok ilyen fiút? Csak azért kérdezem mert az iskolában és az utcákon is csak ilyen "páva" fiúkat látok akik korom beliek.. Szóval a fiúnak nálam magasabbnak kell lennie minimum 180 cm, igazából hajszín és szemszín mindegy, a sötétebb jobban bejön, de ezért nem fogom elutasítani, ne legyen agyongyúrt csak épp annyira hogy biztonságban érezzem magam mellette. Ha helyes arca van az plusz pont de ha nem tökéletes azt is megértem, nem az ő hibája, amiből nem engedek az viszont az ápoltság, nem tűröm ha koszos a körme (ha piszkos munkát végzett persze az más), zsíros a haja, nem tisztálkodik rendesen és ha nem mos fogat. Külsőre kb ennyi.. Belsőre az első és a legfontosabb hogy szeresse az állatokat, ha nem szeretné az állatokat viszont minden másnak megfelelne akkor sem működne közöttünk ez a dolog.. Legyen kedves, megértő, megbízhassak benne, legyen humoros, ne legyen nagyon sértődékeny és legyen okos a legjobb lenne ha orvosnak tanulna bár ilyen fiút nehezen találnék.


Tudom hogy nagyok az elvárásaim, de szerintetek találhatok még ilyen fiút? Ha nem is most de legalább a közeljövőben?



2015. aug. 20. 04:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nem nagyok az elvárásaid... Miközben olvastam cseppet sem éreztem azt hogy nagyon nagyra tennéd a lécet :)
2015. aug. 20. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
És ezért mit adsz/tudsz cserébe?
2015. aug. 20. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok páva, 178 centi vagyok, izmos vagyok, barna hajam és zöldesbarna szemem van, állítólag helyes az arcom, minden nap mosok hajat, a körmöm nem koszos, fogat mosok.

Szeretem az állatokat.

Csak sajnos 19 éves vagyok.

2015. aug. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
És te mit nyújtasz mindezért?
2015. aug. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Minimum 180 cm. Elárulod, egy kapcsolatban mióta feltétel egy magasság?! Normális embereknél nem.

Ha emiatt utasítanál vissza, olyat mondanék, hogy soha többet nem keresnél magadnak senkit :)

De pont 180 cm vagyok, úgyhogy biztos találnál egy másik "hibát".

2015. aug. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűbb lett volna, ha annyit írsz, hogy várod a herceget fehér lovon.
2015. aug. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez igen... En pont ilyen vagyok... Kb 10/8 , 9 , 10, mások szerint.

Fekete hajam van, 185cm... Na es te? Mit tudsz adni a masik félnek?

2015. aug. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Azt a ~★@[[Łˇ☆°✰∗˛
2015. aug. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat. Jó tudni hogy még vannak normális fiúk is. :) Hát a magasság azért számít mert én nem vagyok alacsony (174 cm) és egy 165 cm-es fiú furán mutatna mellettem, de természetesen nem olyan fontos mint az ápoltság és a belső tulajdonságok. Az hogy én mit tudok adni a másiknak az egyén függő, ha mondjuk találnék egy fiút aki viszonozza a szerelmemet akkor bármit megadnék neki amire szüksége van, ha szomorú lenne megvígasztalnám, ha valamilyen sikert érne el vele örülnék. Nem tudom mennyire számít, én állatorvosnak készülök és ha ez összejön akkor az anyagiakkal nem lenne gond, ha erre gondoltatok.. Hát a külsőmről annyit hogy mint már említettem magas vagyok, barna vállig érő hajam van, zöldes barna szemem, még sajnos szemüveget hordok de ha elmúlok 18 akkor kontaklencsére át fogok váltani, az arcom szeplős de szerintem nem csúnya.. Inkább sportosan öltözök hétköznaponként, szép, ünnepi ruhát csak alkalmanként hordok. Az álmom egy nagy kertes ház, ahol boldogan élhetnénk mi és az állatok. Na igen az állatokról annyit hogy kutyát, cicát és nyulat csak és kizárólag menhelyről vagy fajtamentőktől hozhatnánk mivel én már régóta önkéntes vagyok egy egyseületnél ezért elképzelni sem tudom magamat egy fajtatiszta kutyával. Ja és az kimaradt hogy szeretek olvasni, de nem viszem túlzásba. :)
2015. aug. 20. 12:30
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen kérdések miatt érzem azt hogy ez a világ nagyon rossz irányban halad...
2015. aug. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!