Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szeretnék magam mellé egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék magam mellé egy olyan nőt, aki olyan, mint én. Létezik ilyen nő? (18/f)

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nagyon gáz interneten ismerkedni (pláne a gyakorin..), de egyszerűen én nem vagyok sajnos az átlag (ezáltal nehezebb számomra ez az egész dolog) ,és azt szeretném megtudni, hogy van-e olyan nő köztetek, aki az átlagnál érettebb felfogású, nem tud azonosulni a mostani generációval, ezáltal antiszociális, nem jár szinte sehova, alig vannak barátai..

2015. szept. 13. 15:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak elkeseríteni, de a szociális képességek hiánya nem jelenti azt, hogy érettebb vagy a generációdnál.


Remélem tudod, hogy az "igazi" sikert az életben az EQ, szociális képességek fejletségének köszönhetik az emberek.

2015. szept. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
1es most magyarul pls
2015. szept. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mit kell ezen magyarul?:D Az életben azok az emberek érvényesülnek, akiknek van némi érzelmi intelligenciájuk.
2015. szept. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2-es: Hogyha jó' kijössz az embörekkel, akkó' az jóóóó lesz neked!! BANÁÁÁÁÁÁN
2015. szept. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
jojo:D
2015. szept. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én ilyen vagyok, amit te itt leírtál :D


14/L

2015. szept. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%
ha nincsenek barátaid, az nem azt jelenti, hogy éretebb vagy, ill nem tudsz azonosulni a generációddal.. szimplán antiszoc vagy.. ne keress kifogásokat.
2015. szept. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

"Nem akarlak elkeseríteni, de a szociális képességek hiánya nem jelenti azt, hogy érettebb vagy a generációdnál. "


Na ezzel nagyon egyetértek.

2015. szept. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen, van. Szerintem talán én is bele tartozok a "kategóriába".
2015. szept. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Annyi hogy 15 éves vagyok és sehova nem járok barátaim alig vannak általában együdel vagyok otthon és igen ÉN LÉTEZEM😍😂😂
2015. szept. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!