Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti, hogy viselitek mikor...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti, hogy viselitek mikor barátotok koleszban van és csak hétvégeken találkozhattok?

Figyelt kérdés
Barátom egyetemista és koleszba költözik.Csak hétvégékre fog hazajönni. Tehát kevesebbszer találkozhatunk. Kicsit tartok tőle. Igaz nekem is lesz rengeteg feladatom, hisz én is suliba járok. Nem tudom, hogyan fogom a hiányát csökkenteni, és hogy ne legyen érezhető a kapcsolatunkon ez. Ti, hogyan oldottátok meg ? Próbálok előretervezni,a találkozásainkat valamivel feldobni nehogy ellaposodjon. Segítsetek, tanácsot kérek.

2015. szept. 13. 17:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Ultradildó 2000
2015. szept. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Képek :) Lehet délután beszélni, meg amikor csak lehet írni, de a képek feldobják szerintem :)

Ezen kívül a találkozó ne mindig otthon legyen, mozduljatok ki, csináljatok közös programokat :)

2015. szept. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Barátom koliban van, lelkileg néha alig bírom.

Nekünk nem laposodott el, sőt, szerintem ha több hétig nem találkoztok, akkor már az is megváltás lesz, ha egy napig otthon fekszetek és összebújtok, nem csináltok semmit.

Mi nem szoktunk minden hétre programokat szervezni, néha mozi, de nem kellenek túl nagy dolgok.

Nem akarok hazudni, néha nagyon szar lesz, ha kicsit is hasonlítasz rám.


Szóval azt mondom, maximum megerősödik a kapcsolat, ha tényleg komoly a dolog.

És hogy mivel csökkentheted a hiányát?

Hát ezt én is szeretném tudni. :(

2015. szept. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!