Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátnőm nagyon titkolózik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm nagyon titkolózik előttem és emiatt össze is vesztünk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

17F

A barátnőm 16 éves.

Egyszer este voltunk kint a városba,sétálgatunk és egyszercsak szól hogy menjünk másfelé gyorsan,meg bujjunk el stb. Egy fiú elől akart elbujni.Nemtudom miért.

Még aznap este kérdezgettem tőle hogy mi történt,mondja el de megsértődött,felhuzta magát stb.

És egyik barátnője figyelmeztetett hogy hagyjam abba mer ezzel csak rossz irányba megy a kapcsolatunk.

Na ennek már 1 hónapja.

Ma megint előkerült ez a téma.

És megint nem akarta elmondani és mondta hogy ne is álmodjak róla hogy el fogja mondani.

Mondta hogy ha elmondaná az nem változtatna semmin.

Mondtam neki hogy így ez olyan mintha nem is ismerném.

Erre elköszön hogy "szia aki számára ismeretlen vagyok."

De annyira kur.va szarul esik hogy pont a párja előtt titkolózik.

És egyre bizalmatlanabb vagyok vele szemben.meg ki tudja hogy ezenkívül mit titkolhat még amit soha nem akar nekem elmondani.

Mit tegyek??



2015. szept. 14. 23:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez a lány egy retek.

Hagyd ott, már most totál hülyének néz.

2015. szept. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
tuti, hogy valami vaj van a füle mögött, talán tegnap kúratta meg magát a sráccal a vegyesbolt raktárában. Most persze játssza az áldozatot meg a hülyét.
2015. szept. 15. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott a fenébe. Nehogy már bujkálnod kelljen vele, keress olyan lányt aki nem néz hülyének, mert ez hülyének néz.
2015. szept. 15. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
50%
Lehet az a valaki megbantotta/ meg akarta dugni/ megeroszakolta/ megfenyegette, vagy akármi. Lehet még nem bírta feldolgozni, elvégre még csak egy kislány. Majd ha benne letisztazodtak a dolgok, es megnyugodott, valoszinuleg el fogja tudni mondani neked, ha igazan szereted, kepes vagy vatni, es nem folyamatosan felhanytorgatni a dolgot, had ulepedjen benne. Ehez lehet even kellenek neki, de ha ez miatt megbantod, valoszinuleg te sem leszel kulonb.
2015. szept. 15. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
4-es, ez akkora kamu. A mai lányok nem áldozatok, hanem általában maguk bántották a fiúkat vagy más lányokat. Nagyon aljadék a személyiségük. Kérdező ez a csaj kukába való.
2015. szept. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Dobd, mielőtt még bunkóbb és lekezelőbb lesz.
2015. szept. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez a csaj gyerekes és gyökér, a barátnője szintén :D. Mi az hogy jujj bújjunk el?? Meg szia aki számára ismeretlen? :D Az ilyennek nem való pasi, sürgősen pattintsd le, jobbat érdemelsz :D.
2015. szept. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ha nem mondja el akkor az biztos azért van mert ha mégis megtenné az változtatna valamin. Nem mondom hogy szakítanod kéne vele mert azért azt neked kell eldöntened de én meggondolnám hogy megbízhatok-e benne. Mert ha nem lenne semmi akkor azt elmondaná. Ha meg azért haragszik rád mert ő nem mond el neked valamit akkor eszedbe se jusson bocsánatot kérni mert nincs rá okod, és szerintem nem is szeret annyira hogy ha ezért képes összeveszni veled.Bár én ezt persze nem tudhatom. Remélem segítettem egy kicsit :)
2015. szept. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!