Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A születésnapja előtt "vesztün...

A születésnapja előtt "vesztünk össz" a legjobb barátnőmmel. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Igazából nem is összevesztünk, csak egyre távolabb kerülünk, és már azon a ponton vagyunk, hogy talán mind a ketten arra várunk, a másik mondja ki, hogy vége ennek az egésznek. Pénteken lenne a születésnapja, meg is van az ajándéka, csak el kellene küldenem neki (nem egy faluban lakunk), de így fogalmam sincs, mit tegyek.

Tegnap leírtam neki, hogy úgy érzem, nagyon nagy már a szakadék közöttünk, de hogy ha el kellene engednem, akkor az nagyon megviselne. egy szóval sem írta, hogy azért ne, megoldjuk, jó lesz minden, folyton azt hajtogatta, hogy ő már nem tud hozzáfűzni a dolgokhoz semmit. Nem csak én látom úgy (sajnos), hogy ennek itt van vége, viszont nem tudom, hogy megvárjam-e a szülinapját, hátha addig rendeződik valamelyest a helyzet, tisztább képet kapok, vagy mi legyen... Most egy köztes állapot van, se veled-se nélküled, tegnap délután óta nem beszéltünk :/



2015. szept. 14. 10:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Nehéz. De sose feledd, az élet túl rövid hogy olyannal legyél akivel már nem az igazi. Ha te őt az igazinak érzed akkor igen is harcolj. De ha nem, akkor legyen az a születésnapi ajándék egy búcsúajándék is egyben.
2015. szept. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
42%

Azt érdemes végiggondolni, hogy jutott idáig a kapcsolat, hogy amiket ő várt el azok lehetetlen dolgok lettek volna és amit Te vártál azt miért nem kaptad meg Tőle. Van-e még tűz Bennetek? Tudtok-e egy értelmes, vitatkozós-megbeszélős-kibékülős napot tartani és hozhat-e eredményt. A nincs mit hozzátenni általában azt jelenti, hogy úgy érzi túl sok energiát tett bele, amit nem kapott vissza.. vagy csak egyszerűen kihűltek a testi és/vagy a lelki érzések.


Valószínűleg az ajándékod búcsúajándék lesz.


:(

2015. szept. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen, igazinak érzem őt, és még mindig nem tudom, mihez kezdek majd nélküle, de szerintem ha a kapcsolatot nem akarja mindkét fél, akkor az csak szenvedés és kínzás lesz, így inkább elengedem...

Akkor lehet, hogy így fogok elbúcsúzni... Köszönöm a válaszokat :(

2015. szept. 14. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!