Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mikor mutatnak be a pasik a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor mutatnak be a pasik a barátaiknak?

Figyelt kérdés

2 hónapja járunk, de még nem találkoztam senkivel, aki őt körülveszi

nem is hozza fel, hogy elvinne magához

én egyetemen tanulok,ő meg egy közeli városba dolgozik

sok időt tölt a barátaival, buliznak,isznak, tudja, hogy én is ilyen életet élek,de még egyszer sem kérdezte meg, hogy velük tartanék-e

sose voltam még az albérletbe ahol lakik, akkor sem, amikor nincsenek ott a barátai

én 22 éves vagyok ő 23

a barátai előtt szerintem nem mondja, hogy én a barátnője vagyok, habár tudnak rólam

aggódnom kéne?


2015. szept. 15. 11:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Nemtom, nekem nincs ilyen baráti köröm, csak külön külön van néhány barátom az ország/világ különböző pontjain, akikkel én magam is csak havonta/félévente találkozom, úgyhogy eddig még egyik barátnőmet sem mutattam be nekik.
2015. szept. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mit csináltok? Milyen közös programokat? Még véletlenül sem futottak össze egy ismerősével, haverjával sem?

2 hónap még elég kevés idő, ilyenkor még nem lehet tudni, hogy mi lesz a kapcsolatból. Szerintem az lehet az oka, hogy nem akar bemutatni, amíg nem tudja, hogy ez valóban komoly és tartós lesz.

Bár ugye valaki meg boldog, hogy van valakije és legszívesebben világgá kürtölné.

2015. szept. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Beszélned meg vele ezt.

Mert ennyi idő után illő lett volna bemutatnia téged.

ezt csak ő tudja mért nem tette meg eddig.

2015. szept. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!