Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Tényleg én vagyok a hülye,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg én vagyok a hülye, amiért már fiatal fejjel is komolyan veszem a párkapcsolatokat?

Figyelt kérdés
Mindenki jön nekem olyanokkal, hogy "most kell élni", "ha szimpi a srác, nyugodtan jöjj vele össze, legfeljebb majd szakítotok", meg "fiatal vagy, próbálgasd a szárnyaid, nem kell már most elköteleződnöd". Akármerre nézek, azt látom, hogy a legtöbb korombelinek bőven elég két hete ismernie valakit ahhoz, hogy járni kezdjen vele. Elkerekedett szemekkel bámulnak rám az emberek, valahányszor szóba jön a téma, és én elmondom őszintén, hogy csak azt vagyok hajlandó a páromnak/barátomnak nevezni, akivel el tudom képzelni az együtt megöregedést is. Sosem fogom megérteni, miért jó eljátszani, hogy mély érzelmek és erős kötelék fűz ahhoz, akihez valójában nem is. Szerintem egy kapcsolatnak jóval többről kellene szólnia, mint arról, hogy "egy darabig elvagyunk egymással, aztán meg szétmegyünk", és régen rossz, ha a felek már az elején úgy állnak hozzá, hogy "egyszer úgyis vége lesz". Félre ne értsetek, nem vagyok állandóan mások magánéletével elfoglalva, csak olyan régóta nem hallok senkitől semmi ettől eltérőt, hogy már komolyan kezdem azt hinni, hogy ez a kéthavonta-váltogatom-a-pasijaim/csajaim korszak elengedhetetlen része a felnőtté válásnak. Mi az igazság?
2015. szept. 17. 23:33
 1/8 anonim válasza:
Tökéletesen egyetértek veled, azt hittem a barátnőmmel nagyon sokáig együtt leszünk, ő nem így gondolta már nem szeret. Thelifeissuck.sry a negatív kommentért. Nehéz dolgod van/lesz kívánok hozzá sok szerencsét 16/f
2015. szept. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Naphosszakat tudnek a temarol beszelgetni, de roviden az allaspontom annyi, hogy nem feltetlenul pasizassal tudja valaki kielni magat. Egy komoly parkapcsolatban is rengeteg elmeny es szepseg van, sok dolog van amit ki kell tapasztalni, es ha mar dolgozok egy kapcsolaton akkor nem akarok szakitani, nem ugy allok hozza. Sok ember azt gondolja, hogy az a r***nc aki 13 evesen elveszti, nem, szerintem az a r****c aki 2 het jaras utan veszti el vagy fekszik le valakivel, legyen akarmennyi idos is. Igen, en is nagyon fiatal vagyok, lehet hogy elfogult, de velenyem szerint 13-14 evesen is lehet olyan erzelmeket produkalni amire masok meg 20 evesen se kepesek. Nagy problema a tarsadalomban, hogy magat a parkapcsolat szot nem ertik, ugy viselkednek a masik nemmel mint egy par cipovel amit lehet valtogatni, "tapasztalatokat gyujtenek" de kozben fogalmuk sincs arrol mik az igazi erzelmek es fele annyit sem tapasztalnak mint valaki aki sokaig el egy parkapcsolatban.
2015. szept. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
2.Igazad van, tényleg lehet nagy érzelmeket produkálni :) csak szívás ha a másik nem így érez. sry megint nagyon friss a,dolog és kicsi jobb így h ismeretleneknek írom le akiket ráadásul nem is érdekel :)(1.voltam)
2015. szept. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én csak úgy tudok együtt lenni egy lánnyal, ha el tudom képzelni vele az életem, őt pedig feleségemnek... és ezt már 15 éves korom óta így érzem. Most 24 vagyok, és egyedülálló.
2015. szept. 18. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én volt barátnőm is a fellegekben gondolkodott már aztán egyszer csak szakított hónapok után
2015. szept. 18. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Egyetértek veled teljes mértékben, csak sajnos ezzel a mentalitással nekem 18 éves koromra sem sikerült összehozni egy barátnőt...

18F

2015. szept. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ugyan már, első, ha beszélni akarsz róla, nyugodtan megteheted (akár privátban is), engem aztán nem zavar.:D Eltaláltad, jelenleg is elég nehéz a dolgom.

A másodikkal javarészt egyetértek, nem akartam annyira belemenni, mint ő, de ja, nekem is a "gyűjtöm a tapasztalatokat" a kedvencem. Mégis mennyivel fogok többet megtudni az életről azáltal, hogy 3 pasi helyett 10zel smárolok vagy szexelek? Egyébként sem hinném, hogy helye van a kísérletezgetésnek olyasvalamiben, ami állítólag élő emberek érzelmeiről szól.*

Én jelenleg 17 vagyok, úgyhogy nem állok messze attól, hogy a #6-os válaszoló sorsára jussak, bár hetero csaj lévén jobban örülnék egy barátnak, mint egy barátnőnek.:D


**[Egy mondatra külön reflektálnék:

"Sok ember azt gondolja, hogy az a r***nc aki 13 evesen elveszti, nem, szerintem az a r****c aki 2 het jaras utan veszti el vagy fekszik le valakivel, legyen akarmennyi idos is."

R!b@ncnak én egyiket se nevezem, nem szeretem az ehhez hasonló pejoratív jelzőket.:D Két hét járás után összefeküdni megengedett abban az esetben, ha a felek jóval régebb óta (közelről) ismerik és szeretik egymást. Mindig támadnak bennem kételyek, ha egy 15 éven aluli bizonygatja, hogy ő aztán nagyon megérett a szexre, de végső soron az a lényeg, hogy ő maga legyen teljesen biztos a dolgában, illetve abban, hogy sosem fogja megbánni, amit tenni készül.]

2015. szept. 18. 20:14
 8/8 anonim válasza:

6. vagyok


Sikerült azóta valami? :)

2018. dec. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!