Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Megpróbáljam? Mi legyen?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megpróbáljam? Mi legyen?

Figyelt kérdés
Szóval 13/f és 13/l (én vagyok a fiú) szóval mióta összejöttünk, azóta elköltözött a lány és ugye távkapcsolatban voltunk, nagyon ritkán tudtunk találkozni és így nem annyira tudtam lépni, haladni, holnap után leszünk fél évesek és holnap, és holnap után is találkozunk, szerintetek megpróbáljak eljutni a csókig holnap utánig? akkor leszünk fél éve együtt :)

2015. szept. 1. 22:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan
2015. szept. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

:DDD ez mi barátom fél éve együtt vagytok és nem smároltatok? akkor hogy vagytok együtt?

persze hogy csináld.

2015. szept. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
# 2-nek,hát kicsik még:)
2015. szept. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
*rohanni se köll:)
2015. szept. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!