Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek hogy újra együtt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy újra együtt lehessünk? (Lent)

Figyelt kérdés
Van egy szerelmem...boldogok voltunk együtt minden tökéletesnek tűntnde ott volt egy nagy távolság, keztünk távolodni igy egy másik lány is megtetszett neki..mi szakitottunk és ők összejöttek..késöbb azt mondta megbánta a döntését és szakitott a másik lánnyal...most azt mondtaa nem bírná a távolságot :(..mivel majd ballagok lehet a városába megyek tovább tanulni...de nem biztos hogy meg tudom oldani...de szeretem és most nem tudom mit tegyek...nem akarom/bírom elengedni. Kérlek normális válaszokat szeretnék..és tanácsot hogy VELE hogy hozzam rendbe..nem olyat hogy lépjek tovább. Ő 18 én 14

2015. szept. 18. 15:48
 1/2 anonim ***** válasza:
:DDDDDDD
2015. szept. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Alapból ilyen korban annyira nem normális, hogy egy 18 évessel lennél, ő azért érettebb nálad, sok értelemben.
2015. okt. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!