Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Vigyek neki rozsat? Korhazba...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vigyek neki rozsat? Korhazba kerult mert beteg, mi meg osszevesztunk es szunet van. Szerintetek?

Figyelt kérdés

En 18eves vagyok, ő 16. Ugy van a sztori hogy kiderult hogy még szereti a volt baratjat, bevallotta hogy nagyon sokat gondol ra es meg nemtudta elfelejteni. Penteken buliztunk o nwgyon reszeg lett en semmit nem ittam. Egesz este a volt baratjat kereste hogy o tud rajta segiteni, mert rosszul van. Sirt utana amikor elakart menni, futott a kocsi utan, stbstb. Masnap bocsanatot kert hogy nemtudja miutott belé de szeret engem, en ugye gondolva a mult ejszakara nemfoglalkoztam a bocsanat keresevel es elkuldtem , idegesen olyanokat mondtam neki ami nagyonnagyon sziven utotte, nagyon rosszul esett neki(persze direkt monstam de nem gondoltam komolyan es masnap bocsanatot kertem tole de ot se erdekelte (mint engem azelott) es szakitottunk. Masnap kiharcoltam magamnak 1 talalkozot es megbeszeltuk a dolgokat. Ekkor vallotta be hogy a volt baratjat is szereti de engem is, nemtudja mitakar ezert 1 het szunetet kert. UgYvolt megbeszelve hogy nem is beszelgetunk, de ahogy hazaertem irt es masnap talalkoztunk is. Ugye hog beteg volt,lazas vigyaztam ra, ott voltam kora delutantol keso estig. Csok semmi nemvolt, nemis beszeltunk a tortent dolgokrol, neha fogtuk rgymas kezet es annyi. Amikor jottem el astam neki 1 puszit es monstam hogy szeretlek, o nem mondott semmit csak megszoritotta a kezem. Ekkor este ahogy hazaertem kerult be a korhazba, ma pedig ugYgondoltam hogy meglatogatom es viszek neki egy csokor rozsat, vagy pedig egy szalat nemtudom. Ti mit gondoltok errol?

Illetve annyi volt meg hogy tegnap mielott elindultam hozza beugrottam kajalni, de ezen megsertodott hogy mindenfontosabb mint o megse latogattam reggel stbstb de kesobb megbekelt ahogy elmagyaraztak neki a dolgokat.


2015. júl. 22. 12:41
 1/4 Spectre_R42 ***** válasza:
Nem bántásból mondom, de szerintem kicsit hisztis a csaj. Nem tudja mit akar, de elvárja hogy mindenki vele foglalkozzon... Nem hiszem, hogy egy egész csokrot érdemel, pláne rózsából, de ez az én személyes meglátásom semmi több.
2015. júl. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
23%
Sok minden kavarog benne, szeret és hiányzol neki, bizonytalan, hogy te mennyire szereted és mennyire fontos neked, ezért ilyen "hisztis" sztem ezt meg lehet érteni... vigyél neki rózsát, amilyet gondolsz és beszéljétek meg a dolgokat... ha időt kér, akkor adj neki, légy türelmes, mert szerintem minden rendben lesz köztetek :)
2015. júl. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

az elsővel teljesen egyetértek. én sem vinnék neki csokrot, csak a pénzed költenéd, utána meg lehet, hogy visszamenne a másik pasihoz.

vigyél neki valami olcsóbb plüssállatot, vagy a szál rózsa sem rossz.

de valóban furcsa a csaj. ő mást szeret, de neked muszáj szeretned őt és ott lenni mellette? érdekes.

2015. júl. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Most is bevan durcizva szerintem, mert tegnap este elkoszont szepen hogy joejszakat szepalmokat szia en meg csak ugy valaszoltam hogy neled is szia. :Ddddd szoval igen elegge hisztis
2015. júl. 22. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!