Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ha esne az eső és kint vagytok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha esne az eső és kint vagytok a párotokkal milyen hülyeséget csinálnátok vagy csináltatok?

Figyelt kérdés
én szeretem ha esik az eső és szeretnem majd kivinni a barátnőm ha legközelebb esik és náluk vagyok és szeretnék vele ott az esőben csókolózni de szeretném hogy nagyobb élmény maradjon neki egy egyszerű esős csókolózásnál... valamit hülyéskednék ott vele de nem jut eszembe sok minden...
2015. szept. 20. 01:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Csókolóznék vele ölelkezve, amíg teljesen bőrig nem ázunk...

Egyébként, épp esik az eső... :( Bárcsak lenne valakim, de senki nem értékeli azt, hogy ragaszkodó, és hűséges vagyok.

24/F

2015. szept. 20. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A parom azt csinalta,hogy aetaltunk esernyovel A szakado esoben. Hirtelen felnezett aztan ram elkapta az esernyot a fejunk folul atkarolta a derekam es a szakado esoben szenvedelyesen megcsokolt. Aztan setaltunk tovabb majd azt mondta a baratom " Csok az esoben, pipa" :D

Te esetlen tancolhatnal vele, De utanna vegyetek egy forro furdot nehogy megfazzatok ;)

18/L

2015. szept. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!