Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti mit gondoltok erről?...

Tia11 kérdése:

Ti mit gondoltok erről? Nagyon tetszik nekem egy buszvezető, nem merem megszólítani, mert ez nyomulásnak tűnhet. Csak nagyon ritkán utazom azzal a járattal. Írjatok!

Figyelt kérdés

2014. okt. 18. 22:23
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
A következő járat 22.30-kor indul a Tollasbálba. Kérjük a kérdezőt, váltsa meg menetjegyét és szálljon fel a buszra.
2014. okt. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%
És erről mit gondoljunk? Vagy mi van? Mi a kérdés?
2014. okt. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 October15 ***** válasza:
Azt, hogy a buszvezetők is tetszhetnek vkinek? :D Megdöbbentő..[ez nyilván irónia..] lehet veszek egy KAZ-t és azzal megyek csajozni :D.
2014. okt. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Te vagy az, MANci?
2014. okt. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem örülne neki ha beszélnél vele!


De ha nagyon nem akarsz, akkor meg írd fel egy kis papírra, hogy: "Hello, szimpatikus vagy nekem, volna kedved beszélgetni? A számom +36 ............. " Aláírod a neved.

Papírt hajtsd össze és add át, de azért köszönj is, ne csak némán add át! És mosolyogj!

2014. okt. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, itt a kérdés az volt, hogy tetszik egy buszvezető de nem tudom hogy adjam a tudtára, hogy ne egy könnyűvérű nőcskének tartson. Sajnos ritkán utazok azzal a busszal, tehát nem sűrűn látom. Azzal meg hogy mosolygok és visszamosolyog még nem tudom meg hogy én is szimpatikus vagyok-e neki, mert végül is bárkire mosolyoghat.
2014. okt. 19. 22:03
 7/8 anonim válasza:

Nézd őt..és ha rád néz, mosolyogj, és vedd el, majd emeld rá vissza a tekinteted.

Hajrá!

2014. okt. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

5-ös vagyok.

Figyelj, attól, hogy te kezdeményezel és megadod neki az elérhetőséged, attól még nem vagy könnyűvérű. UTÁNA kell úgy viselkedned, hogy lássa, hogy szeretnéd megismerni, de nem adod magad könnyen.

2014. okt. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!