Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan szerezzem vissza?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem vissza?

Figyelt kérdés
Nagyon megszerettem egy fiút. Egyszerűen nem tudom kiverni a fejemből őt.Egy iskola szervezett tanulmányi kiránduláson ismerkedtümk meg. Minden nagyon szuper volt. Hajnalig tartó beszélgettések, volt sajat tréfan is, amikor nem figyeltek minket akkor mindig valamit csinaltunk,pl. valamelyik testrészümk egymashoz ért ( a kar es a labra értem).Amikor azt hitték az ottaniak, hogy mi egyutt vagyunk .....elpirult.Amikor haza értünk megbeszéltünk egy randit, de ő lemondta, aztan meg olyanokat irt " ő mást érez iranytam, mint en ő iranta" . Egyszerűen nem értettem őt. A nyaron nečmis irkaltam vele.De most hoyg ujra suliba vagyunk, folyton nézeget, ha baratiból ellenkezek a fiu ostyalytasaimmal akkor nagy szemmekkel néz, 1 km koszon, most irtunk egyszer en irtam ra, 5 mondtatott irtunk, ő irt előszor smilet. Akkor annyira mondtak, hogy oda vam ertem, most neč ertek semit se. Segitsete!!!!Szeretem őt !

2015. szept. 25. 18:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Normálisan nem tudsz írni? Minden szó hibás könyörgöm.

A válaszom pedig, hogy ha ő nem akarja, tehát nem kezdeményez, akkor te nem tudsz mit tenni.

2015. szept. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia:) Eloszor is szerintem tudd meg hogy van e baratnoje esetleg irj ra te kerdezd meg hogy van micsinalt a nyaron aztan johet az a kerdes h van e baratnoje ha van akkor probald meg el felejteni tudom hogy ha szereted akkor nehez lesz de viszont ha massal van akkor semmi ertelme h te erte sirj meg o jol erzi magat tudom nehez ezt meg tenni.. ha visszont nincs baratnoje kerdezd meg hogy miert hogy tetszik e neki valaki ismered e azt aki tetszik neki aztan kerdezd meg te tetszel a neki csak igy trefasan :) nezd meg mit valaszol es ha azt hogy igen akkor mond h te is tetszel nekem es hogy esetleg egy masodik randi? Vagy csak ha nem is randi probald meg el hivni talalkozni setalni egy kicsit

Majd ird meg hogy sikerult e vagy mit mondott irhatsz privatba is :) sok sikert!

2015. szept. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!