Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szerezzem vissza?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem vissza?

Figyelt kérdés

Na szóval ugy kezdődött hogy van egy lány akivel egy suliba járunk tavaly ketté lett bontva az osztály mert sokan voltunk de mivel tavaly sokan buktak igy megint egybe lett vonva az osztály.

Tavaly ugy kezdődött hogy ugy oktoberben ráirtam elkezdtem vele beszélgetni tök joban voltunk aztán januárban bevallottam neki hogy szeretem persze akkor taliztunk legelőször.

Azt felelte hogy ő nem akar kapcsolatot és ne haragudjak.

Aztán taliztunk mégegyszer. A találkozo annyibol állt hogy a buszon elkisértem egy darabig.

Aztán csak facebookon beszélgettunk.

Én akartam találkozni vele de ő nem akart.

Aztán elkezdtunk egy csomot veszekedni mert én segiteni akartam neki mindenben.

Legutobb nem hagyták békén pár sulitársam ezt mesélte nekem én meg mondtam hogy mondja meg ki és én beszélek vele.

De ő nem akarta elmondani mert azt mondta ő majd megoldja.

Csak én nem tudtam azzal a tudattal lenni hogy nem hagyják békén.

Aztán mondta legyen vége a barátságunknak mert folyton veszekszunk.

Aztán addig addig konyorogtem neki mig letiltott facen.

Aztán én hulye telefonon is hivogattam.

Nagyon betegesen viselkedtem csak én akkor kiakartam mutatni mennyire szeretem aztán elfogadtam a tényt hogy ez van eltelt pár hónap aztán elkezdodott a suli és osztálytársak lettunk.

Azt hittem tul vagyok rajta de ugy néz ki mégse.

Nem akarom megint azt a hibát elkovetni hogy letámadom meg hogy zaklatom.

A jelenlététől is görcsben van a gyomrom.

Szeretném visszaszerezni de nem akarom hogy ezt is zaklatásnak vegye.

Hogyan közelitsek felé?

Egy nagyon visszahuzodo lányrol van szo.

16 éves szakiskolába jàrunk.



2015. szept. 24. 07:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megbántani,de ennek már semmi értelme.Hagyd őt és nézz más után.Nos a lány vagy nem érett még meg egy kapcsolatra vagy nem jössz be neki.Csak barátság max még az elején lehetett volna ,de ha te szerelmes vagy belé akkor az úgy sem működik.Nyilván azért nem akar a csaj már barátkozni sem veled mert tudja hogy úgy is nyomulnál és neked másra kell.
2015. szept. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Értem én de én nem a külseje hanem amilyen tulajdonsága van szoval a belső tulajdonsága miatt szerettem belé.

Akkor sincs esélyem?

2015. szept. 24. 09:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Az hogy mit szerettél meg benne semmit nem változtat a helyzeten.Ha ezt neki mondanád szerinted érne valamit? Itt nem azon van a hangsúly,hogy te mit érzel iránta hanem azon hogy ő semmit így nincs is mit tenni,fogadd el.Félénk,szerényebb lányok is vannak még a világon rajta kívül ha neked olyanok jönnek be akkor keresgélj biztos találsz és olyat is aki nem utasít vissza.Ha valaki egyszer is kimondja azt,hogy "nem" azt el kell fogadni és tovább állni.Nincs értelme nyomulni mert az már a másik félnek igen kellemetlen és ahogy írtad te is észrevetted magadon hogy ez így gáz már.
2015. szept. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszát tényleg igy lesz a legjobb.

Ez lett volna az első kapcsolatom és azt akartam tokéletes legyen minden.

Mindegy remélem lesz valahol még egy ilyen lány

2015. szept. 24. 10:03
 5/5 anonim ***** válasza:
En is voltam mar ebben a helyzetben vagyis hasonlo.
2015. szept. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!