Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Túlreagálom? Vagy már nem szeret?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki : kérdése:

Túlreagálom? Vagy már nem szeret?

Figyelt kérdés

A barátomtól újabban Sosem kapok semmit. Én mindig igyekszem meglepni valami aprósággal, ő soha semmivel.

Régen tpett nekem valami kis gazt,odaadta,nagyon boldog voltam tőle. De semmi ilyesmi már :( ha szóváteszem azt mondja "sajnálom cicám" de nem változik semmi :(

Miért csinálja ezt? :(


2015. szept. 26. 09:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem itt valami széttcsúszott. Lehet már nem szeret, és csak azt akarja, hogy valaki legyen mellette, mert abból nagyobbnak tűnhet mások előtt. Gondolom nem vagytok több évesek 15-nél.


Nekem ez úgy jön le, hogy vége lesz, és lehet jobb is lenne, mert így csak neked lesz rossz.

2015. szept. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
18 vagyok :(
2015. szept. 26. 10:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát... Ha 18 vagy, gondolom idősebb nálad, és nemtesz semmit, akkor ennek vége. Van még remény, de ahh... Beszélj vele, akarja e még.
2015. szept. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ő is 18. Beszéltem,azt mondta akarja. De milyen kapcsolat az ilyen?
2015. szept. 26. 10:19
 5/5 anonim ***** válasza:
miért fontos hogy ajándékot adjon? oké, lehet hogy neked szükséged van erre, mint pozitív visszajelzés, de a szeretetet nem ajándékokban mérik. ha tényleg ilyen fontosnak tartod, ülj le vele, és magyarázd el neki, hogy neked szükséged lenne erre, hogy érezd a szeretetét, vagy pedig magyarázza el neked hogy neki miért nem fontos ez a dolog. :)
2015. szept. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!