Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem is hiányzom neki és nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem is hiányzom neki és nem is szeret? Túlreagálom? Vagy talán eleve ilyen a természete? Mintha lesz*rná a fejemet. :S

Figyelt kérdés
A barátommal 2 hónapja vagyunk együtt.Szinte mindig én keresem,írok neki,hogy hogy van,mi van vele meg,hogy mikor találkozunk.Néha úgy érzem,ha nem írnék neki és nem keresném,akkor nem is találkoznánk.Tegnap direkt nem írtam neki msn-en...fent voltunk mindketten kb 5-től,na nagy nehezen írt olyan 9 körül,hogy élek-e még.Kérdeztem tőle,hogy mit csinált előtte,azt mondta,hogy kajált meg tv-zett meg ilyenek.Nekem meg az az első,hogy ide ülök és egyből keresem meg minden :S (Normális válaszokat kérnék.köszönöm)
2010. okt. 5. 15:11
 1/10 anonim ***** válasza:
A pasi dolga, hogy a lány után teperjen. Ha nem teszi, ott valami nincs meg a kapcsolatban.
2010. okt. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem NEKI ez nagyon kényelmes. De vajon NEKED jó-e? Nem hiszem, mert akkor nem kérdeznéd.

Pedig egy kapcsolat mindig 2 emberről szól, nem csak az egyikről.

2010. okt. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerethetsz úgy is mélyen és őszintén, hogy nem nonstop lógtok együtt és csak naponta egyszer beszéltek öt percet, ha nem találkoztatok aznap.


Hozzátenném, hogy ez szubjektív vélemény, lehet, hogy egy utolsó lust disznó, aki közben végigkefélte a várost.

2010. okt. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Lehet hogy ő nem gondolja olyan komolynak ezt a kapcsolatot mint te(ezt saját tapasztalat alapján mondom, csak ott fordított volt a helyzet) valószínűleg te is nagyon nagyon fontos vagy neki mert mégis együtt vagytok 2 hónapja de nem hiszem h szerelmes lenne beléd mert akkor többször keresne és folyton azt lesné h mikor mész fel msnre. Szerintem beszéld meg vele a dolgot mindenképpen mert ez tönkre fogja tenni a kapcsolatotokat.
2010. okt. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2010. okt. 5. 16:35
 6/10 anonim ***** válasza:
a srác dolga lenne h keressen téged. dee ted fel a kérdést magadban. boldog vagyok ebben a kapcsolatban? engem például nagyon idegesít mikor nem ír rám. de ha már feltetted a kérdést akkor ott motoszkál benned h vmi itt nemjó. beszéld meg vele..hátha változtat.
2010. okt. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
És hogyan beszéljem meg vele?Kérdezzek rá,hogy ő szerelmes-e belém?Vagy,hogy Ő mennyi idő után érzi azt,hogy szerelmes?Vagy mégis mi a fenét mondhatnék neki?Most már majdnem bizonytalannak érzem az egészet. :(
2010. okt. 5. 17:18
 8/10 anonim válasza:
kérdezd meg tőle h komolyan gondolja e ezt a kapcsolatot. és ha azt mondja akkor mondd meg neki amiket odafent leírtál, mondd neki h rosszul esik amikor több órán keresztül nem ír rád msnen, meg h jó lenne ha néha ő is szervezne közös programokat, egy kapcsolathoz 2 ember kell nem pedig 1. Ha pedig nem gondolja komolyan akkor valójában nincs is miről beszélnetek, szerintem akkor szakíts vele mert nem éri meg az h mindig ezeken a dolgokon rágódj, nagyon sok jó pasi császkál még az utcákon:D sok szerencsét
2010. okt. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Még jó, hogy beszéld meg vele.
2010. okt. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm(:
2010. okt. 7. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!