Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire jellemző, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jellemző, hogy a komoly kapcsolatban élők idővel elhíznak? Valaki ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

2 éve vagyok a párommal, ezalatt felszedett mindkettőnk 10-10 kilót. Igaz, hogy jókat főzünk, jókat eszünk. De félek, hogy később ez még tovább folytatódik és mi leszünk a "széltében-hosszában egy" pár. Nem voltunk azelőtt se soványak, de most van hasunk rendesen (és nem zavarja sem őt, sem engem még, csak nem akarjuk, hogy tovább durvuljon a dolog).

Mások is vannak így? Mit tettetek, tettetek ellene egyáltalán? Esetleg együtt?


2015. jún. 25. 20:27
 1/10 anonim ***** válasza:

Nálunk is így volt. Aztán szakítottunk és ledobtam 20 kilót.


Ott is az volt a "gond", hogy állandóan ettünk és sokszor főzött a párom. Nem volt nehéz elhízni. Sportolni viszont ő nem akart eljárni, én meg egyedül nem akartam menni. Menjetek el teniszezni, vagy csináljatok valami hasonló társas programot.

2015. jún. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A sport ne csak az ágyban űzött sportban merüljön ki! :) Menjetek el bringázni, kocogni, ping-pongozni, sétálni, akármi, csak csináljátok!
2015. jún. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

nekem pont fordítva volt.

amint összejöttem az exemmel és tudtam hogy ez komoly lesz, lefogytam kb 15 kilót.

ő felszedett kb ugyanennyit.

2015. jún. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Egyrészt idővel könnyebben rakódnak a pluszok és nehezebben mennek le, másrészt a legtöbbször megváltoznak az étkezési és az életmódbeli szokások és több időt és energiát kell belefektetni hogy megőrizd az alakod, van aki belefárad. Meg van akit annyira nem is izgat.


Ha tenni akartok igazán ellene, akkor szerintem együtt a legeredményesebb, mert úgy nehezebb betartani a diétát, ha közben a másik előttünk tömi magába a kedvenc sütinket. :) Közös életmódváltás, esetleg valami közös sport. De a siker legfőképp a diétán múlik, bár a sport jó kiegészítés.

2015. jún. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kössetek alkut, és mehet a verseny. De valami jó nagy tétje legyen.
2015. jún. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi 5 év alatt kb 7 kilót híztunk, ami nem vészes, a páromra rá is fért, csak magamon nem tetszik a plusz mivel a ruháim egy része nem jön rám. Épp ezért már azon vagyok hogy visszafogyjak. Mi a nasiktól híztunk, filmnézéshez mindig csipsz, mogyi, popcorn, csoki, jégkrém... de ezeket el lehet hagyni, már csak ritkán veszek ilyesmiket és kész, nincs kísértés. Ha rámjön az éhség akkor először is rágcsálok zöldséget, vagy iszok sok vizet, utána már nem kell annyi kaja, nem fér el... :) Többet mozogni is kéne, szóval tervezzük hogy eljárunk majd futni, bicajozni együtt. De szoktam youtubeos kardio vagy aerob vagy micsoda edzéseket is nézni és csinálni. Jól lefáraszt az is, hasznos.
2015. jún. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát igen, kapcsolatban nem nehéz. Nálunk az a baj, hogy rám nagyon könnyen rakódnak a kilók, viszont a barátom nagyon sovány és nem hízik semmitől. Szóval bele tuszkolnom kell a kaját, hogy legalább ne fogyjon tovább közben meg ugye nehéz megállni hogy én ne egyek. Mi most tervezzük hogy eljárunk együtt sportolni.
2015. jún. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én egy jó 20 kilót szedtem fel. Ebbe belejátszik az is, hogy imádok főzni a barátnőmmel, de az is, hogy a munka mellett nem túl sok időm marad a sportra sajnos.
2015. jún. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyel a paleolit etrend szerint. Te se fogsz eLhizni, ahogx mi se. N
2015. jún. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jövök az ellenpédával.. Én fogytam a kapcsolat kezdete óta, párom meg mindig is vékony volt, nem látszik meg rajta semmi változás. Nekem az a "titkom", hogy nem tudok idegen helyen kakilni, ezért amikor nála aludtam, hónapokig nem ettem soha vacsorát, mert féltem hogy következő nap szenvedni fogok :D Ezt máig se tudom leküzdeni , de azért már eszek valamennyit ha éhes vagyok. (4 napos nyaralásunkon egyszer sikerül wcznem, pedig rengeteget ettünk, gondolom valami lelki szorongás miatt van ez így velem). Fogyókúrának mindenesetre jó. Nasizni nem szokásunk.
2015. jún. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!