Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 3hete vagyunk együtt. Milyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3hete vagyunk együtt. Milyen ajándék?

Figyelt kérdés

3hete vagyunk együtt és szeretnék valami meglepetést barátnőmnek , a hétvégén csak 1napra megyek hozzájuk bemutatkozom a családnak...és szeretném barátnőmet meglepni mondjuk egy nyaklánccal vagy szívecskés kulcstartó vagy karpánt és mondjum olyan hogy a szív egyik fele az enyém másik az ővé :D vagy egy póló amin az én képem van :D


Légyszives tippeket vagy ötleteket irjatok. Vagy tanácsokat ;) :D

Előre is köszönöm :)



17/f (barátnőm 17/l)



2015. okt. 5. 11:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ne pólót amin a képed van:'D Szerintem egy csoki vagy egy apró kézzel készített dolog bőven elég. Szerintem mondjuk alapból nem nagyon kéne semmi, de ha szeretnéd akkor se valami nagy dolgot.
2015. okt. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]


Fölösleges a három hetet "ünnepelni" :D, de max csoki, a szívecskés karkötő eléggé elcsépelt, a póló meg nevetséges :).

2015. okt. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egy doboz bonbon es egy Edes pluss maci :)

18/L

2015. okt. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Van egy 15cm Plüss Micimackóm itthon mondjuk arra ráfujok egyet a parfűmömből és azt adom neki hogy én jussak az eszébe róla és éreze az illatom (bujos macinak szokot hivni engem )


Ez jó ötlet lenne???


vasárnap megyek először hozzájuk és akkor oda adnám neki...

2015. okt. 5. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!