Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Segítséget kerek. Barátom...

Rizsaa kérdése:

Segítséget kerek. Barátom szulinapjara mit vegyek? Ötleteket várok, normalis válaszokat.6 eve vagyunk együtt. Es nehez mert igazabol mindene meg van!

Figyelt kérdés

2015. aug. 29. 09:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Azt sem tudjuk, hogy hány éves!!! ( meg mondjuk ezen kívül még kb. semmit sem tudunk róla)
2015. aug. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
47%

-Nagy képkeret közös képekkel

-Album közös képekkel

-Torta

-Puzzle /ha van türelme/

-Ajándék kosár bele pl a kedvenc édességei, kb, tusfürdő stb/

-Pulcsi

...... Na ezek jutottak igy hirtelen eszembe, ezekből lehet tudsz választani :D :D

2015. aug. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
utolsó vagyok a kb helyett kv-t akartam irni az ajándékkosárba :D
2015. aug. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

24.

Koszi nem oktatást kertem öcskös. Meg lesz. Gondolom te erre vágysz de nincs aki meg tegye. Szegenykem. Ugy sajnállak. 😁

2015. aug. 29. 09:37
 5/10 A kérdező kommentje:
Koszi #3 :)
2015. aug. 29. 09:38
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél neki wellnesshétvégét, vagy mozijegy, színházjegy, jegy sporteseményre, bármilyen élményajándék jó ilyenkor. Mellé még adhatsz vmi apróságot (akár csoki, de lehet egy jó póló, kölni stb.) is, ha akarsz vmi kézzel foghatót is adni neki.
2015. aug. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 DuplaKV válasza:

Romantikus vacsora (a párod kedvenc ételével), amit te főztél, és egy szép karóra. Esetleg egy jó könyv, vagy valami sporttal kapcsolatos dolog.

Ezeknek, azt hiszem, a legtöbb férfi örülne.

2015. aug. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
1tonna csoki,és engedd popsiba.
2015. aug. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Óvszert :D

Vagy kocsit

2015. aug. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
47%

Happy Jar? Befőttes üveg cetlikkel, mindenféle kedves mondattal, viccel, belsős poénnal, édességgel. Mindig akkor kell belőle vennie egyet mikor mérges vagy szomorú.

Pinteresten sok ilyen van.

2015. aug. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!