Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Barátnőmmel 1 évesek leszünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel 1 évesek leszünk pár hét múlva, szeretném a kezét megkérni, rózsaszirmokat szeretnék szétszórni a lakásba, aztán mikor beljebb lép, egy "hozzám jössz? " felirat lenne kirakva világító gyertyákból, mit gondoltok, szép lenne?

Figyelt kérdés

2013. nov. 21. 00:01
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
59%
Nem! Giccses, semmitmondó. Főleg a kiírás. Ezt ne így csináld.
2013. nov. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
49%

Jó ötlet, oau, sok gyertya kell az akcióhoz?

Teamécses, mit fogsz hasznalni?

2013. nov. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
59%
LOL ezért fog elhagyni. Ez maga lenne a fizikai testet öltött közhely. Esetleg vonósnégyest nem bérelsz?
2013. nov. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
84%
Ha romantikus típus, jó ötlet lehet. Csak aztán ne rá hárítsd a rózsaszirmok összesöprögetését. :D
2013. nov. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
81%
Hát, én nő vagyok, de azt kell mondjam, tényleg kicsit közhelyes. Nagyon szép gesztus, meg dícséretes, hogy így igyekszel, de találj ki valami személyesebb dolgot, inkább legyen akkor egyszerűbb, de ne olyasmi, amit már legalább öt filmben láttunk. Így ugyanis hiába igyekszel, mégis felszínes hatást fog kelteni és egy eljegyzésen azt hiszem pont a felszínességnek nincs helye.
2013. nov. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
65%

Közhelyes és giccses :S


Ennél nem tudsz valami személyre szólóbbat kitalálni? Valami olyasmit, amire igazán vágyna?

2013. nov. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
78%
Ez szép, de túl sok.. Ne gyertyák kérjék meg őt, hanem a te ajkaidból hangozzon el a kérdés, persze közben legyél letérdelve előtte: "Leszel a feleségem?"
2013. nov. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
96%
Így kérték meg a Jóbarátokban Monicát. Vagy az egy másik sorozat?
2013. nov. 21. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
71%
Ezt a neten láttam már valahol. Szerintem a gesztus a lényeg. :) Egy ismerősöm egy dombra rakta ki kövekkel, annak is ugyanúgy örült a lány. :)
2013. nov. 21. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
96%
Nekem nagyon tetszik az ötlet, de úgy kéne, hogy mindeközben egy fehér lovon ülsz, karddal, felnyitott sisakrostéllyal. A páncélodon meg lehetne egy hatalmas szív.
2013. nov. 21. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!