Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » S. O. S. egyszerűen nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S. egyszerűen nem bírnam ki, nemtudom feldolgozni. Mi tegyek? Folytassuk vagy legyen vege? :' (

Figyelt kérdés

12 èves lány vagyok, most decemberben leszek 13. Nemrèg költöztem az apukámhoz falura... apukámnak van egy èlettársa Èva.

Van egy fiú akivel járok de úgy, hogy nem engedtèk meg nekem már az elejèn bajok voltak de vègül azt mondták h a baraátnője lehetek de nem járhatunk ès a kezemet megfoghatja de semmi több nem lehet.. 14 èves.. titokban csokoloztunk már ès kettesben szoktunk sètálgatni.. magyarul nagyon vigyaztunk rá h ki ne derujon ez mind mert nagy balhè lenne ha kiderülne hogy kettesben sètálgatunk stb... a mai napon megint kimentem vele ès semmi szokatlan nem törtènt beszègettünk ès rengeteget nevettünk... viszont itthon Èvának azt mondtam h az egyik barátnőmmel Petrával ès mèg Áron is lent volt, ami nem igaz.. amikor hazaèrtem Èva kikèrdezett ès ekkor hazdutam neki.. fèltem ha az igazat mondom oltari nagy cirkusz lesz ès követelni fogjak h szakitsam meg vele a kapcsolatot ès el lennek tőle tiltva ès nagyon nem akartam ezt ezèrt hazudtam a szemèbe. Ekkor elmondta hogy amig kint voltam találkozott Petrával ès így kiderült, hogy hazudtam. Azt nem mondtam el, hogy Áron nem volt velünk.. de nagyon leszidtak nem csak azèrt mert hazudtam hanem, hogy fiukkal voltam ès fiuztam. Itthon apa, Èva èn leültünk megbeszelni ezt az egèszet. Èn ki voltam akadva, rettenetesen sirtam mert azt hittem így szakitanom kell a barátommal, ès persze szègyeltem magm a hazugsagom miatt. Apa egy hèt szobafogsagot adott, Èva pedig azt mondta h innentől kezdve csak úgy mehetek ki ha a barátnőim jönnek èrtem ès csak a ház elötti játszótèren leszek. A barátomat pedig felejtsem el, csak iskolaban talalkozhatunk... ezt most zokogva írom le titokban , nem akarom elvesziteni... a barátomat Dominiknak hívják... nem akarom elvesziteni de ezzel így csak szenvednenk hogy nem talalkoznank sulin kivul... facebookon, skypen pedig törölgetnem kell az üzeneteimet mert apáèk olvassák a privát üzeneteimet is... kèrlek titeket, segítsetek, hogy mit csinaljak? nem szeretnèk szakitani vele de ha nem talalkozunk es elveszik az egesz kapcsolatunk csak szenvedunk... mèg nemtudja, hogy itthon minden kiderült, mèg nem tudom mi tèvő legyek, ha elmondom mi legyen...segitsetek kerlek nagyon fontos nekem ... mit tegyek?



#fiú #lány #szerelem #szülő #12èves #13èves #14 èves fiú
2015. okt. 7. 22:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Nagyon féltenek Téged, tudod? Te egy kedves lány vagy, és lehet hogy a barátod is rendes, de ezt a felnőttek nem tudhatják...

Ettől függetlenül, szerintem az hogy sétáltok senkinek sem árt :D Ezt apukáddal kéne megbeszélni, a tudtukra kell adnod, hogy nem csinálsz hülyeséget.

2015. okt. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A sétán, puszin, kézfogáson kívül gondolom mást nem terveztek... Akkor nem látok akadályt
2015. okt. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Olyat lehetne csinálni, hogy elhívod hozzátok a barátodat, amikor otthon van apukád és az Éva is. Bemutatod nekik, ismerkednek egy kicsit és ha látják, hogy megbízható, kedves aranyos, jól nevelt fiú akkor talán nem fognak ennyire félteni tőle. Ezután megbeszélhetitek, hogy had találkozzatok nálatok, felügyelet mellet és így szép lassan többet is engednek majd.
2015. okt. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szegénykém! :(


Talán tényleg áthívhatnád azt a Dominikot hozzátok, ismerjék meg Apudék.

És leülhetnétek újra megbeszélni, hogy milyen feltételekkel, hogyan találkozhatnátok, cserébe viszont nincs titkolózás és füllentés a te részedről!


Remélem, sikerül!

2015. okt. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 StrawberryPie válasza:
Egytértek a többiekkel. Be kéne mutatnod Dominikot a szüleidnek és ha akkor is nemet mondanak akkor beszéljétek meg a továbbiakat Dominikkel. Abban viszont igazad van, hogy nem kéne erőltetnetek a kapcsolatot ha nem találkozhattok. ( még zárójelben megjegyezném, hogy a szüleid túl szigorúak veled szemben. Persze, féltenek meg minden, de azért 12 évesen már van annyi eszed, hogy ne csinálj hülyeséget egy kapcsolatban. A csók és a kézenfogva járás szerintem is teljesen rendben van már ebben a korban. )
2015. okt. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! nagyon megnyugodtam, hogy tèlleg rendben van amiket csinalok ès nem esek tulzásokba. itthon azt mondták hogy èn leszek a falu qrvája meg stb... nagyon rosszul esett... köszönöm válaszokat, a bemutatas nagyon jo otlet! remelem ezzel megtudnam oldani..
2015. okt. 8. 18:26
 7/7 anonim ***** válasza:

Érettnek tűnsz nagyon.

Évának ehhez semmi köze!!!!!

Folytatni nem igazán lehet ha ennyire tiltják, nincs igazuk. Ne aggódj, ha csak csók, séta kettesben, kézenfogás van az természetes és aranyos!


Kérdezd meg őket, miért ellenzik annyira. Ígérd meg higy nem hazudsz többet.



Mi történt azóta?

2015. nov. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!