Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátnőm nem szép mégis ő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm nem szép mégis ő kell a fiúknak. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy barátnőm aki nem szép, nem vékony nem formás, mégis mindig ő érdekli a fiúkat. Én vékony vagyok és mondják hogy szép de valahogy mégsem érdeklek senkit. Probálok kedvesebb lenni hátha azzal van baj de ugyse sikerül.Fiúk segítsetek (lányok is) mi lehet ennek az oka?
2015. okt. 8. 07:54
 1/10 anonim válasza:

Gyakorolni akarnak rajta. :)


Kép nélkül úgyse mondja meg senki, miért ő és miért nem te.

2015. okt. 8. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
27%
Mert te sovány, girhes vagy.
2015. okt. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mert őt lehet dugni te meg nem hagyod magad
2015. okt. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Biztos nem vagy girhes, ez elég gonoszkodó hozzá szólás volt :D.


Másfelől vannak dolgok amik jobban vonzzák a pasikat. Lehet könnyebb megnevettetni, ha hozzá ér a sráchoz miközben dumálnak (ráteszi a kezét a vállára, karjára) akkor már is jobban fog nyitni felé a srác mert érzi a közvetlenséget. Van rengeteg ilyen apróság ami szerepet játszik a vonzalom kialakulásában.


Plusz mivel ez a "tini" kategória itt még előfordulhat főleg a mai kis yoloswag kislányos fiúk körében, hogy a szebb lányhoz nem mernek oda menni és inkább a biztos talajon mozognak :D

2015. okt. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
23%

Nagyon kedves vagy, hogy így gondolkodsz a barátnődről.


A férfiak azt szokták mondani, hogy kutyák játszanak csontokkal :)


Lehet, hogy nem olyan formás, mint Te, de lehet, hogy pl szebb a szeme, az arca, a haja, a kisugárzása. Nem az irigység sugárzik belőle, mint belőled.

2015. okt. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%
#5-ös azt a dagadt nők szokták mondani és nem a férfiak (a nyápic férfiak akik beérik a dagadt nőkkel talán ők szokták ezt mondani) a férfiak azt szokták mondani, hogy csak a hentes dolgozik disznókkal ;)
2015. okt. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Azért mert szerinted nem szép, attól még lehet, hogy az.

Egyébként meg a viselkedése, személyisége biztosan jobban tetszik nekik, barátkozósabb, jobb fej, viccesebb.

2015. okt. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ugyanez van velünk is. Pedig sokszor mondják, hogy én jófejebb, kedvesebb, szebb, vicesebb vagyok, mégis ő érdekli a fiúkat. Aztán, amin ki vagyok akadva, hogy azután sír folyton, hogy ő milyen forever alone, pedig most is van fiúja... Én azzal magyarázom, hogy ő simán beetet mindenkit, hogy mennyire szereti őt, én pedig inkább igazat mondok, bár azt is finoman.
2015. okt. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#6 Nekem mondjuk jobban bejönnek a teltebb lányok mint a sovány... Volt "sovány" és "dagadt" barátnőm is. Nem a test alkat határozz meg egy kapcsolatot.. De ehez még lehet fel kell nőnöd, majd rájössz. Ez amúgy elég szubjektív dolog :)
2015. okt. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
ha ez a véleményed a barátnődről inkább hagyd a francba az egészet, és haljak meg ha nem valami buta és egoista csaj vagy.
2015. okt. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!