Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Folyton okokat keresek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyton okokat keresek a szakításra, de sosem tudom megtenni. Mit tegyek? Nem tudom mit akarok.

Figyelt kérdés
Néha szakítani akarok, néha nem. Szeretem, nagyon, de kicsit ellaposodott a dolog, nyugodt avgyok mellette, de unom. A szex, ami fantasztikus volt, már az sem izgi. Vele akarok maradni, de mással is lenni közben. Egy bunkó visszaszólás után én már a szakításon gondolkodom, de nem tudok.Ő mindent eltűr nekem. Egy éve vagyunk együtt. 19/L
2015. okt. 8. 19:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Feküdj le vele az mindent megold
2015. okt. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki.hogy hogyan erzel.

Tarthatnatok egy par hetes szunetet.hogy lasd.kibirod-e nelkule.vavy egyaltalan nem hianyzik a kozelsege.


20/L

2015. dec. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kapcsolatért küzdeni kell (persze ha te is akarod). Igyekezz újdonságokat belecsempészni a mindennapokba, kicsit színesítsd a dolgokat. A vele ÉS mással dolgot nagyon helytelennek tartom - éljen a monogámia!-, és szerintem beszélned kéne a barátoddal, együtt dolgoznotok a problémán.
2015. dec. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy barátnőm, aki hasonlóan ugyanezt érezte amit Te. Nekem ő volt az első és egyben legnagyobb szerelemem, én picit érzelmesebb voltam, mint ő nem számítottam rá, amikor szakítani akart, de szakított. Engem eléggé megviselt a dolog, de Őt talán még jobban. Én picit bosszút akartam állni, így kb utána nem sokkal (3 héttel) összejöttem egy nálam idősebb, nagyon dögös csajjal, amit örömmel dörgöltem az orra alá, nagyon ki volt borulva (ez a dolog amit nagyon bánok, és nem harcoltam miatta), de ha elfogadod a tanácsot, inkább beszélgessetek erről, kérj időt ha úgy van, de érezned kell a dolgot. Ha még szükséged van rá akkor ne engedd el, mert ha olyan a srác, mint én, akkor nagy hibát követnél el egy végleges lezárással.

20F

2016. jún. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!