Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Kapott egy ultimátumot, jól...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapott egy ultimátumot, jól tettem? (Röviden lent)

Figyelt kérdés

1 év 3 hónapig voltunk együtt,aztán szakítottunk, de szeretném visszakapni. Hónapok (pontosabban április) óta könyörgök neki hogy legalább próbáljuk megbeszélni de meg sem hallgat. Elkerült mind idáig,aztán 2-3 hete neki állt velem veszekedni, de ha hozzá szólok is annyi a reakció hogy nem érdemlek meg egy újabb esélyt, elcsesztem. A családja is teljesen megutált,holott apróságon vesztünk össze amit mára már bánok, de sok volt a kavarás. Kapott egy ultimátumot,azaz egy levélre ráírtam:

"Holnap 13:35-kor x helyen találkozzunk,vagy írj interneten, ha fontos vagyok neked. Mindenképpen beszélnünk kell,mivel még mindig nem értek semmit.

Ha nem jelentkezel,egyértelmű a válaszod és én többet nem kereslek. Nem látjuk egymást!"

Bementem a bolthoz hátul, az ajtónál a küszöbhöz becsúsztattam egy részét a papírnak,tehát ha kinyitja elé esik,megtalálja. Bekopogtam, hangosan a fa ajtón 2-3szor, de nem vártam meg kijöjjön. Elmentem.

Szerintetek jól tettem? Szeretem,hiányzik,de ebből elég volt,ő a fiú fusson ő utánam.

18/L a srác 23!

Mit csináljak?


2015. okt. 15. 17:02
 1/4 anonim válasza:
100%

Már bocs, de te tényleg ilyen sötét vagy? :D

Szakítottatok. Nem akar tőled semmit. Nem beszélt veled. Miután így se tudott lerázni, elküldött a fenébe, hátha abból felfogod.

És te még ezek után sem érted, hogy rohadtul nem vagy neki fontos? Ultimátum... jaj szegény, most nyilván azt sem tudja hova legyen örömében, hogy végre talán sikerül megszabadulnia tőled.

Mit csinálj? Semmit. Lépj túl és keress magadnak másik pasit vagy vegyél kutyát, találj hobbit, nekem mindegy.

2015. okt. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"de ebből elég volt,ő a fiú fusson ő utánam. "


Ez aranyos. Mondod ezt azok után, hogy könyörögtél és a földig megalázkodtál neki, holott ő semmi okot nem adott neked a reménykedésre.


Fogd fel hogy vége, gyászold meg a kapcsolatot, és lépj túl rajta.

2015. okt. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha jól veszem ki a szavaidból, akkor hibáztál, ezért lett a szamítás okát adó vita. Haez így történt, nem kéne "ultimátumot" adni, hiszen te cseszted el... És amúgy is,április óta biztos gondolkodott, de maradt a véleménye ugyanaz. Sajnos ki kell bírnod, felejtsd el.
2015. okt. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Soha nem vétettem semmit.A hibára meg annyit,hogy sose volt komoly problémánk csak a kavarások. Szakítottunk. Ő ennek hatására hazautazott Szerbiába, és 2-3 hónapig vissza se jött. Hanem a külső tényezők voltak itt a nagyban befolyásoló dolgok...eleinte tartottuk neten a kapcsolatot,talán ki is békültünk volna, szóba jött, de megszűnt mikor durvábbá vállt a helyzet. A barátja leadja a drótot állandóan, hogy nincs senkije,meg hiányol,csak mérges mert folyamat tömik tele a fejét butaságokkal
2015. okt. 15. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!