Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Vissza akarom kapni a párom....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vissza akarom kapni a párom. Van rá esély? (lent röviden)

Figyelt kérdés

A barátommal közel egy évig voltunk együtt, ha lefele kerekítem,de nem is ez a lényeg. Veszekedünk,az indok sem számít már,szétmentünk.

Ennek hatására Ő nem akart Magyarországon maradni,tehát a nyári hazalátogatásra korábban elment,s tovább maradt. Rengeteg kavarás ment köztünk, unokatesója által mivel felakart szedni már anno is. Ezért össze is kaptak. Vele olyanokat csinált , amit rámvetített mintha én tettem volna, nekem pedig olyanokat mintha Ő. Hazudott a srác nekem,hogy odahaza talált egy lányt, van barátnője,lépjek túl.

Elhittem, erre választam azzal hogy egy sráccal összejöttem, aki régóta próbálkozott, de tök mindegy neki ki az. Ez kiderült,s kitért a hitéből, írt egy levelet,amit addig soha :"Köszönöm hogy tartottad a szavad." (Azt beszéltül meg hűségesek maradunk,s amíg visszaér addig kitartunk egymás mellett)Aztán mielőtt válaszolni tudtam volna,letiltott.

A kavarások részben tisztázódtak, az is hogy sose volt senkije. Én is kidobtam a srácot akivel kavartam,mert nem helyettesíti őt,meg eleve hazudós, értelmetlen lett volna folytatni. Másnapra túllépett.

Amikor visszaért Magyarországra , rokonjához ment fel legelőször hogy tisztázza az egészet az ország másik felére. Utána azonnal indult ide, pont nem voltam itthon. Pécsre mentem szemüveget csináltatni.

Anyu viszont mondta itt volt nálunk,megismerte őt is meg a kocsiját is. Leparkolt a felhajtóra,nála voltak még a ruhás táskái,cuccai. Minden. Dudált,de nem talált itthon. Majd elhajtott. Hazaértem kerestem,de nem akarom hozzám szólni , egyáltalán a szemem elé kerülni. Megüzente alkalmazottjával: "Neked kellett más f..."!

Le vagyok nála titlva,ha bemegyek a boltba,ki se jön elém. Ha hátra,ahol dolgozik, nem jön ki,hiába kopogok. Ha bemegyek hozzá,előre megy a pultikhoz. Nem köszön,nem felel , csak néz rám , ott hagy.

Nagyon haragszik, ha mérges ismerem milyen, megbánthattam. Szeretem,hiányzik. Ő most októberben lesz 23, én szeptemberben 18. (Most még:22,17)

Visszatudom vajon még kapni?


2015. aug. 25. 17:10
 1/5 A kérdező kommentje:
válaszul*, nem láttuk egymást körül 2.5 hónapig
2015. aug. 25. 17:12
 2/5 anonim ***** válasza:
nem :/
2015. aug. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

'Hazudott a srác nekem,hogy odahaza talált egy lányt, van barátnője,lépjek túl. '


Es innentol o van megsertodve, meg bevagja a durcat, nem jon ki, meg nem koszon? Mi ez, ovoda?


Keress egy ertelmesebb embert, ezzel a hulyegyerekkel soha semmire nem fogsz menni.

2015. aug. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ez 20%-ban van így ha látom

80%-ba arról gondoskodik ha lát ne kerüljek hozzá közel

ne lássam

2 hete csinálja ezt

Vasárnap azonban biztosan látom,de ott lesz a testvére is,nem tudok vele beszélni :/

2015. aug. 25. 17:30
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem a (ex)párom mondta hogy talált odahaza valakit, hanem az unokatestvére amíg haragban voltam vele. Aztán alkotott, mindkettőnk nevébe,egymás ellen haragítva a másikat. Nem beszéltünk. Ő pedig,a barátom ha mondhatjuk így,nem tudja kidobtam a srácot. Nem tudom neki elmondani,esélyt nem kapok rá.
2015. aug. 25. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!