Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ciki, ha még nem volt barátom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki, ha még nem volt barátom?

Figyelt kérdés
Lassan 16 leszek és még nem volt barátom. Lehetett volna, de egyik srácnál se éreztem azt hogy illene hozzám. Most tetszik egy fiú,de félek a visszautasítástól, ő meg nem egy kezdeményezős típus... Tudnátok valami tanácsot adni? Előre is köszi.:)
2015. okt. 17. 08:58
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
és ha az?
2015. okt. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az a ciki, hogy ilyet kérdezel, és érdekel mások véleménye arról.

Ha azt mondják ciki, mi változik? Semmi.

Írtad te is, hogy lehetett volna, csak senkinél nem érezted, hogy illene hozzád.

A sráchoz menj oda, és kezdj vele beszélgetni, vagy kérj tőle valamiben segítséget. Vagy 21. Századi tini lévén írj rá a közösségin, hogy teccő,járjunk :D ne félj kezdeményezni,tegyél egy apró lépést, hogy lássa lenne nálad esélye, ha érdekled úgyis lépni fog.

Egyszer élsz, van, és lesz is olyan helyzet még amikor vissza utasítanak, vagy te utasítasz vissza valakit. Ilyen az élet, próbálkozni kell.

Nekem augusztusban lett barátom, ő az első, januárban leszek 19 éves, és marhára nem érdekel mások véleménye :D tedd azt, ami jól esik, ha mindig mások véleményére adsz, sosem leszel igazán boldog. Csak pozitívan.

2015. okt. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi.:)
2015. okt. 17. 10:27
 4/7 anonim válasza:
100%
Szerintem nem. Én 20 vagyok, és nekem se volt még :D De ettől függetlenül nem érzem cikinek, mert jól érzem magam így.
2015. okt. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem egyatalan nem. Nekem egy fiu volt (most is o a baratom) akinel azt ereztem o tenyleg hozzam valo es kell nekem. Azota mar egyszer szakitottunk de ujra egyutt vagyunk egy ideje. A kapcsolatunk elott es a szakitas utan is par fiu probalt nyomulni, es randira hivni. De egyik fiu irant sem ereztem baratsagnal tobbet.

Szoval te is varj amig megtalal a hozzad tokeletes fiu, es ne mindenfele idiotaval allj ossze:) 15/L

2015. okt. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem az, sőt igazából ez normálisabb is sokkal, mintha már akár több is lett volna, hiszen nagyon fiatal vagy :)
2015. okt. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Küldj egy képet privátban és megmondom hogy visszautasít majd vagy nem!

16F

2015. okt. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!