Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Anyukám nem enged el a barátnő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyukám nem enged el a barátnőmhöz ősziszünetben és messze lakik! Mit tehetek?

Figyelt kérdés
ősziszünet van és jó ha havonta egyszer látjuk egymást de nagyon szeretem és megéri de nem akar elengedni pedig fél év van és írtam is neki egy verset is és csináltam neki sütitt pedig soha nem sütöttem és pólót is csináltam neki boldoggá akartam tenni de egyre jobban úgy tünik hogy nem fog menni anyukám miatt... azt mondja azért nem enged el mert bukásra állok... azt osztályból mindenki bukásra de tényleg MINDENKI MINDENKI MINDENKI tiszta hülye osztályom van és azt mondtam neki mindent elkövetek hogy kitudjam javítani a legközelebbi alkalomkor mikor vége van az ősziszünetnek mert ezekben a napokban már nem fog menni... a barátnőm fel is fog lépni pénteken 11 kor ... és nem viccelek nem túlzok ez a legfontosabb dolog az életemben hogy boldoggá tehessem legalább fél évkor megvan minden hozzá és ha nem fog menni nekem világ vége lesz... de tényleg világvége lesz... nem tudom kijavítani 2 nap alatt a jegyeim már csak azért sem mert nem lesz már olyan tantárgyam MUSZÁJ ELKELL JUTNOM ELKELL JUTTNOM :(
2015. okt. 20. 19:01
 1/10 A kérdező kommentje:
jah és azt mondta a nevelő apukám akivel nagyon rosszban vagyunk hogyha elmerek szökni felhívja a rendőröket akik majd engem várni fognak és majd ők lejönnek és vissza haza hoznak "HAZA"
2015. okt. 20. 19:04
 2/10 anonim ***** válasza:

Mi fazs?

Nem is fél év van hanem negyed és nem fog világ vége lenni ember ne legyél ilyen nyálas ez nem jön be a csajoknál

Fogod magad és elmész nem nagy cuc nappal gondolom ugy sincsenek otthon reggel mész a vonathoz megkurod meg a többi azt go haza

2015. okt. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nekünk lesz fél év... 6 hónapja vagyunk eggyüt 185 napja ma és otthon van valaki mindig és ott kéne hogy aludjak hogy megérje kicsit mert több mint 6000FT az utazás oda mert messze lakik és nem tudok aludni 2 napja egy percet nem aludtam a tudat miatt egy percet sem ... elkel jutnom
2015. okt. 20. 19:24
 4/10 Cenik Nevzat válasza:
Ne menj el engedéj nélkül!!!!!!!Mert a szüleid vagyis anyukád és mostoha apád nem fognak már benned úgy megbízni!!!!kérd meg őket mondd el nekik milyen fontos ez neked!!!!!és akkor szerintem elengednek!Próbálj meg mindent házimunka tanulni fogok stb....
2015. okt. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Nézd ha tényleg javítani szeretnél igazából ez is megoldható nem kell hozzá óra, elég ha elcsíped a tanárt és elmondod neki hogy való igaz hogy nem valami fényesek a jegyeid, de szeretnél még most ha lehet ezen változtatni és az egyik szünetben vagy óra után lefelelnél, ha normális megfogja engedni, de ez attól is függ ennyi idő alatt fel tudsz-e készülni.. a Másik ötletem, ülj le anyukáddal és mond el neki elgondolkoztál azon amit mondott és megértetted hogy ő nem akar rosszat, de sajnos ennyi idő alatt nem tudod kijavítani, de szeretnél fél évig változtatni rajta, mert beláttad hogy ez így tényleg nem mehet tovább, és szeretnéd ha megbízna benned mert megígéred neki hogy igyekezni fogsz. Mond el neki hogy hogy neked mennyit jelentene ha elmehetnél a barátnődhöz és szeretnéd ha találhatnátok valami kompromisszumot. Tudom kissé "atyáskodónak" hangzik de ha elakarsz menni én azt tanácsolom próbáld meg kissé komolyabban kezelni a dolgot, nem tudom mennyi idős vagy de nyilván magadhoz igazítsd. A másik meg mivel mondtad hogy a nevelő apáddal nem jössz ki túl jól anyuddal beszéld meg, és azt is fel hozhatod hogy téged bánt hogy az "apád" ennyire nem bízik benned és ilyet feltételez.. De a másik fontos ha megígéred anyudnak hogy tanulsz egy jó tanács tartsd is be mert lehet legközelebb ezt már nem fogod tudni így előadni.. 21L
2015. okt. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
szerintem mindent megteszek, és nem is fogok úgy elmenni hogy nem engednek el mert akkor egy napot sem lehetnék vele aztán elkapnának a rendőrök a barátnőm házában és én mondom hogy megcsinálom ezt megcsinálom azt tanulok és kijavítom a legközelebbi alkalomkor amikor tudom a dolgokat de nem nem nem nem nem nem mindent percben veszekszek vele mondom neki hogy megcsinálok akár mit de most már nem fogom tudni kijavítani csak legközelebbi alkalommal... nekik ez a fő...
2015. okt. 20. 19:38
 7/10 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2015. okt. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
én most leszek 17
2015. okt. 20. 20:01
 9/10 anonim ***** válasza:
nem vagy már kisfiú szóval csak van valami módja,én nyáron lettem 16 de már utaztam másik városba egyedül,bár szüleim lazán elengedtek ,nem szigorúak
2015. okt. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :) elmehetek de nem láthatom a fellépéset és ez nagyon rossz rohadt rossz... és ráadásul lehet máskor nem is mehetek el mert hülyék a szüleim... ebben az évben
2015. okt. 21. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!