Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi a véleményetek az internete...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az interneten való ismerkedésről?

Figyelt kérdés
Hallottam már olyanról, hogy valaki neten találja meg az igazit stb.. Én eddig ebben nem hittem, és nem is voltam az internetes ismerkedés híve, de most megismerkedtem egy fiúval...:3 :) Szerintetek? Mi a véleményetek erről? Van itt most vki aki neten találta meg a párját, és még mindig együtt vannak? A válaszokat előre is köszönöm. :)

2015. okt. 23. 21:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Én sem hittem.

De mégis itt ismertem meg a barátomat.

2015. okt. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 True Damage ***** válasza:
Elozo bnomet neten ismertem meg :D
2015. okt. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Értem. :)
2015. okt. 24. 13:10
 4/7 anonim ***** válasza:
Barátnőmet neten ismertem meg, ennek mar 2eve, azota is egyutt vagyunk :)
2015. okt. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Wáó 2 év az már szép :)) Legyetek együtt még sokáig. :)
2015. okt. 26. 18:37
 6/7 anonim válasza:
Én itt ismertem meg a párom :) már 2 és fél hónapja együtt vagyunk...de előtte sokáig csak barátok voltunk aztán lett több :)
2015. nov. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Szomorú Kenyérpirító válasza:

2 barátnőm volt már,akit az internetről ismertem meg, akivel össze is jöttem. Nagyon távol voltunk egymástól,az első kapcsolatom 140km-re volt, másfél évig tartott,de hülye voltam, és az én hibámból szakítottunk.

A második kapcsolatom 280km-re volt, 2hetente lejártam a lányhoz,de ez kevés volt neki,4 hónapig jártunk.

Annyit szerettem volna kihozni a dologból,hogy minden ember máshogy reagál a távolságra. Ha 100km-nél távolabb lakik, szerintem ne erőltesd, mert ha meglesz az első találkozás, folyton csak együtt lennétek, és csak fájna utána a szíved. Nem lebeszélni akartalak,tapasztalatot osztottam meg. :) (19/F)

2015. nov. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!