Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti ismerkednétek barátság,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ismerkednétek barátság, akár szerelmi kapcsolat céljából egy enyhén mozgássérült lánnyal?

Figyelt kérdés

2015. aug. 28. 12:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
73%
Ezt neked kell eldönteni, hogy mit és, hogy tudod elfogadni. Miért ne lehetne ismerkedni.
2015. aug. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ő a lány.
2015. aug. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne? :)
2015. aug. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

barátságban miért annyira fontos a mozgássérültség?

mind2-ben a személyiség a legfontosabb számomra...

barátnőm van szóval max baráti céllal, de ezt egyértelműen a tudomására is hoznám...

szerintem ha megfelelő a személyisége egyáltalán nem gond a baráti viszony, ha meg nem megfelelő akkor sem a mozgás sérültség lesz a gondom...felőlem lehet láb nélküli is ha normális és van közös téma...


22F

2015. aug. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem egy ilyen példa volt már erre. Haveromnak siketnéma barátnője volt.
2015. aug. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Csak kíváncsi vagyok a mai fiatalokra, hogy miként befolyásol ez bárkit is, ha valaki, tényleg csak enyhén mozgássérült, akár baráti, akár szerelmi kapcsolatban!

2015. aug. 28. 12:35
 7/20 anonim ***** válasza:
60%
Mit értesz enyhén mozgássérült alatt? Jól írták: a barátság olyan dolog, amiben nincs annak szerepe, hogy a másik fél mozgássérült-e esetleg. Max vele nem olyan programokat szervezel, ahol ez problémát okozhat. A szerelemben pedig érthető, hogy meg kell fontolni az ilyesmit. Én úgy éreztem, tudom ezt vállalni, és egyenesen feleségül vettem egy mozgássérült lányt.
2015. aug. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező sokakat zavarni fog, mert nem tudják elfogadni, hogy más mint a többiek, viszont szintén sokan elfogadják...a legjobb ha nem sajnálatból barátkoznak vele...


Nekem volt olyan osztálytársam aki elég durván sántított, tehát kb rántotta előre az egyik lábát, meg szellemileg is voltak vele gondok, furcsán beszélt, nem tudom leírni hogyan, olyan elhúzta a szavakat, dadogott meg ilyenek...

Régebben is egy suliba jártunk, néha beszélgettem vele, általában pont akkor jött be amikor én már késésben voltam, volt, hogy csak köszöntem neki, volt, hogy beszéltem vele pár szót és utána elköszöntem, mert siettem, viszont volt olyan, hogy késésben voltam, de nem foglalkoztam vele, inkább dumáltam a sráccal...

Attól mert sánta volt nem volt más, csak lassabb mint mások...egy baleset miatt én is sántítottam pár hónapig, főnököm meg is mondta, ne menjek úgy mint egy zombi :D

A srác még szellemi gondokkal is küzdött mégis normális volt...lehetett vele beszélgetni normálisan...


Nem a testi vagy szellemi fogyatékosság sokaknál a probléma, hanem a hülyeség :)

2015. aug. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Én is gondolkoztam már ezen és én szerintem simán :) Viszont olyanba már nem mernék belevágni akit esetleg akár pelenkázni is kell vagy hasonlók az már túl nagy felelőséggel járna :/
2015. aug. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Nekem van egy fiú ismerősöm, ő tényleg csak enyhén mozgássérült, de viszont enyhén vannak nála szellemi bajok is, noha egyetemet végzett. Erre mondják, hogy bolondzseni.

Na de már ismerkedett fűvel-fával, mindenféle lánnyal, találkoztak, de az ég világon senkinek nem kell. Másodjára már senki nem találkozik vele. Amúgy nem is csúnya. Tuti, hogy a szellemi baja miatt nem foglalkoznak vele. 15 éve csak ismerkedik. Őszintén megmondva, ha lenne barátnője, csak a kolonc lenne a nő nyakán. Mindig segíteni kell neki. Jah, és sajnos hálátlan, önző is a természete.

2015. aug. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!