Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Srácok! Ti ismerkednétek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Ti ismerkednétek egy ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés

Baráti társaságban nagyon nyitott vagyok, sokat mosolygok, és rendszerint be nem áll a pofám... Haverjaim szerint nagyon jó velem lenni, mellettem nem lehet unatkozni. :)


Viszont, ha egy olyan társaságba kerülök valami miatt, ahol senkit sem ismerek és egyedül vagyok, akkor nagyon csendesen gubbasztok magamban.. Ismerkedésben nem vagyok jó...

Van pár lány, akikkel hetente egyszer talizok különóra miatt. Vannak ők 3an, és én egyedül... Nem ismerem őket egyáltalán, és mindig azt mondják, hogy még nem találkoztak ilyen csendes emberrel, miért nem beszélek soha... Nem is tudják, hogy amúgy milyen vagyok. De végül is, honnan tudnák....


Na most. Jövőre indulok középsuliba, egy teljesen új városba. A barátaim nem arra mennek, mindenki más úton halad..

Nem tudom, mi lesz ott velem... Hogy fogok ismerkedni? Hogyan akarják majd megismerni az emberek az igazi énemet??


Legfőképp fiúk érdekelnek, mert fogalmam sincs, hogyan lesz nekem valaha is pasim..:/

De lányok válaszát is szivesen várom, elvégre néhány jó barátra mindennél jobban szükségem lenne. -



2015. okt. 23. 23:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Menjetek máár, szegénynek alig érkezett normális válasz..

Figyelj, ne aggódj. Én is ilyen voltam, de vannak barátaim a gimiben, sőt, elég sok van. Ne félj az ismerkedéstől, ők is újak lesznek ott, ugyan ezeket érzik. Ráadásul, ha ennyire szeretnek a barátaid, biztosan az új helyen is bírni fognak. Komolyan ne rágódj ezen.:)

2015. okt. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a biztató válaszokat. (^-^)
2015. okt. 23. 23:15
 13/16 anonim ***** válasza:

Igaza van az elozonek, az emberek azert kerdeznek mert megoldást keresnek, ha azert valaszolsz hogy trollkodj akkor inkabb ne is irj, mert nem jo semmire es másokat zavar, nem csak a kerdes kiirojat.

Szoval a valasz: Velem is ez szokott lenni, az ismeroseimmel mimdig hülyéskedünk meg minden meg sokat beszelek viszont ha ismeretlenek között vagyok akkor rendszerint én sem szólok senkihez, vagy pl metrón vagy vonaton meg ülök es csúnyán nézek xD az ismerkedessel nem lesz semmi gond, ha te nem is kezdesz ismerkedni tuti lesz aki odamegy hozzad az új helyen ha meg külsőleg is nagyjabol rendben vagy nincs mitol felned :)

2015. okt. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Az értelmetlen, kö***g válaszokból nem kérünk. Kösz
2015. okt. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Amikor én voltam 9.-esek, akkor az első napon mindenki a mobiltelefonjába volt burkolózva, alig szóltunk egymáshoz. :D Majd szépen megnyíltunk egymás előtt. Leggyakoribb kérdés: "Kész a házid? Ide adod?" :D
2015. okt. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szerintem bízz abban, hogy ott nyitottabb leszel, és szép lassan, idővel megismernek majd. A mostani barátaiddal is megismerkedtél valahogy, valamikor. Csak a kezdet nehéz, ha egyébként nyitott vagy, utána más sima ügy.
2015. nov. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!