Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok ti hogy döntenétek?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti hogy döntenétek? Többi lent

Figyelt kérdés
Vann egy fiu a ki közeledik hozzám és én se utasítomm vissza a közeledését és majdnem összeis jöttünk csak multkor találkoztam az exemmel és a hogy beszélgetünnk azon gondolkoztam hogy még nem akkarok uj kapcsolatott és ezt el mondtam a fiunak és azt mondtam hatud várni várjon és azt mondat hogy tud meg ő tejesen más mint az exem, kedves,olyan szépeket mond,aranyos,meg leírta az érzéseitis. Vissza térve az exemmre 6 honapja szakítottunk és én nagyon szerelmes voktam belé tán még most is szerettem és ma fogok találkozni vele mert ma lenne 2 éve hogy jártunk és majd a másik fiúval is beszélni fogok velesi nem tudom hogy mit csináljak és a fiu is tudja hogy talákozok az exemmel és azt mondatm neki hogy más lesz minden igérem de nem tudom hogy mit csináljak

2015. okt. 25. 07:46
 1/8 anonim ***** válasza:
attól függ h az előző kapcsolatodban ki szakított
2015. okt. 25. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Féltékenység miatt szakítottunk
2015. okt. 25. 07:53
 3/8 anonim ***** válasza:
akkor nehogy már mellette dönts ha meg se tudott bízni benned
2015. okt. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azt nem irta h ki volt a féltékeny
2015. okt. 25. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én
2015. okt. 25. 08:00
 6/8 anonim ***** válasza:
akkor úgy fogalmazok, h ne az mellett döntsön, akiben vagy ő, vagy aki benne nem tudott megbízni
2015. okt. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Minek találkozol akkor az exeddel?

Ma lenne 2 éve, hogy jártatok....de már nem jártok, AKKOR MI A FA.SZNAK ÜNNEPELTEK?!

2015. okt. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Csajszi25 válasza:
Ha szakitottatok,akkor semmi értelme tovább küzdeni érte...A pasik ha szakitanak,ott vége,lezárták az "ügyet"...Hagyd a francba
2015. okt. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!