Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, hogyan döntenétek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogyan döntenétek, kit választanátok a 2 srác közül?

Figyelt kérdés

A SZEREPLŐK FIKTíVEK!!!!


- Az egyik srác a vonzó külsejű srácok közé tartozik, jóképű, sármos és úgy tűnik nektek, hogy értelmes, ápolt, sikeres, sokan ismerik, humoros, alfahím, meg mittudomén mit írjak még, tehát egy bőven átlag feletti fiú, viszont nem különösebben mutat érdeklődést irántatok. Nem azért mert nagyképű, simán csak nem.


- A másik srác tök átlag, tehát minden szempontból, amit el tudsz képzelni, teljesen átlagos. De elkezd ismerkedni veled, nem macsó módon, csak olyan lazán értitek, tehát nem mondja kapásból, hogy bejössz neki, de kedves, aranyos, gondolod, hogy lehet tetszel neki, barátságos, külsőre is "aranyosabb" úgymond, stb.


Próbáltam nagyjából egyenrangúan megfogalmazni azért, mert ahogy írtam egyik sem én vagyok, szimplán érdekel, hogy hogyan döntenétek ilyen helyzetben.


Kérdés, hogy feladnátok-e a női büszkeségeteket, és szembemenve mindennel próbálnátok úgymond ti "udvarolni" az első srácnak, vagy hagynátok magatokat, és összejönnétek a másik sráccal, aki habár úgy tűnik, hogy "rosszabb", mint az első, de ő viszont foglalkozik veletek. (Ahogy írtam nem nyomul, nem egyértelmű, hogy mit akar, te sem tudod, hogy vajon össze akar-e jönni veled, vagy nem.)


2012. okt. 9. 19:15
 1/9 anonim ***** válasza:

Én úgy vagyok vele, hogy csak azért nem jövök össze valakivel aki teper utánam mert normális, aranyos de különösebben nem érdekel.

Viszont futni sem fogok senki után...

2012. okt. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 MadameViciouse ***** válasza:

Én nem szoktam udvarolni férfiaknak(tegyük fel szingli vagyok a helyzet kedvéért:D ),max jeleket küldök,ebből látja, hogy tetszik nekem és közeledik ha akar valamit.Ha nem akkor így járt, sok férfi van a földön.

Egyébiránt az teljesen lényegtelen számomra, hogy sikeres vagy alfahím-e, lényeg, hogy legyen valami ami megfog benne, meglegyen a szikra köztünk, ha egymás közelébe kerülünk forrjon a levegő.

Ha nem így van bele sem kezdek, ha igen, akkor nem kell udvarolni, mert jön magától minden.

2012. okt. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én azt szoktam választani aki jól néz ki és még azt is mondja, hogy bejövök neki :)
2012. okt. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Minden lány az elsőt választaná.
2012. okt. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%
2. :)
2012. okt. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az elsővel semmiképp sem. Ha a második valamennyire azért tetszik, és belsőre is szimpi, akkor őt.
2012. okt. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Kameko-san válasza:
Attól függ, hogy melyik szimpibb. Mármint belsőre. Ha egyik sem, akkor mindkettő marad ismerősnek/barátnak. :)
2012. okt. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Rat Poison ***** válasza:
Egyik sem, basszus. Az első mondott el mindent.
2012. okt. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Csajszi25 válasza:
Csatlakozom az 1. válaszadóhoz
2015. okt. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!