Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ti hogy döntenétek el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti hogy döntenétek el?

Figyelt kérdés

Adott két srác és egy lány. "A" srác igazi nőcsábász nem néz ki csúnyán és pont az esetem, viszont tudom róla h csak dugni szeret, emellett 2 hete ismerem, de nagyon bejön.

"B" srác nem olyan szép, de ismerem már több éve és tudom h hűséges, emellett h szerelmes belém, míg "A" srác nem, ő viszont nem annyira az esetem. Még szűz vagyok. Szerintetek melyik srác mellett döntsek?



2012. szept. 19. 10:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
egyszerű, ismerd meg jobban "A" srácot, és kiderül hogy beléd tud-e zúgni, de ez most ennyire sürgős? azonnal el akarod veszteni a szüzességedet vagy mi? ez olyan dedós gondolkodás, nem vagy még felnőtt.
2012. szept. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Tehát választanod kell egy olyan pasi között, aki csak megdöntene és egy olyan közt, aki szeretne... Hűűű...

Egyébként, ha a második srác egyáltalán nem az eseted, akkor válassz egy harmadikat, aki az eseted és szeret is. Nem csak 2 pasi létezik a világon.

2012. szept. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Golan Trevize ***** válasza:
22%
egyszerű: amelyiknek több a pénze.
2012. szept. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindenáron dönteni akarsz, akkor hagyd őket békén. Főleg, hogy 'B' srác lenne akivel érdemes lenne bármit kezdeni, de mivel írtad hogy nem az eseted, ne áltasd. Az elsővel meg ne kezdj!
2012. szept. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
már rég eldöntötted, hogy A.
2012. szept. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Mókusgyilkos ***** válasza:
75%

na igen csak megerősítést vársz arra h A jól megdughasson :)

igazából édes m1 melyiket választod mert 1iksem az a tipikus tökéletes választás úgy h mind1 is mert megfogod bánni és valahogy kétlem h leállsz keresni 1 C srácot mert már viszkeeeeeeet de nagyon... pff.

2012. szept. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Vegetásvajas Pirítós ***** válasza:
100%
Ha az "A" srácot választod az azt jelenti, hogy kötelező vele lefeküdnöd, azért, mert ő szeret dugni?!.... hmm...
2012. szept. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Itt nincs is kerdes, itt nem azt kell figyelni, hogy a ket fiu mit erez vagy mit nem, hanem azt, hogy te mit erzel. Ahogy latom te egyiket sem szereted. Ha mar annyira valasztani akarsz, akkor inkabb a B, legalabb o szeret teged es ha lefekszel vele sem fogja megtudni a fel varos.

Amugy meg latszik, hogy neked a rosszfiu kell igazabol, mar csak onnan is, hogy ot nevezed "A"-nak, szoval o elvez nalad elsobbseget. De a te erdekedben remelem, hogy nem ot fogod valasztani.

2012. szept. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
hát mivel 20 éves vagyok úgy érzem ideje lenne egy kapcsolatnak és nem is vagyok túl szép ezért csak ez a két választási lehetőségem van jelen pillanatban, viszont szeretném ha nem csak egy egy éjszakás kaland lenne, viszont a nőcsábász nem szereti a szűzeket...... emellett a B srác nem az h nem szinpatikus csak hát nem az a kiköpöt macsó...
2012. szept. 19. 11:23
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

A-t nem választanám csak azért, mert jól néz ki és elveszi a szüzességedet. Szerintem nem éri meg így elpazarolni. Ha nem szeret/nem szeretne, akkor szerintem nincs értelme.

B-t pedig nem választanám csak azért, mert kapóra jön és szeret téged. Ha úgy gondolod, hogy szerelmes tudnál lenni bele, és el tudod fogadni úgy, ahogy van, akkor válaszd csak őt. Ha nem igazán jön be, akkor ne áltasd szegény gyereket, mondd meg neki, hogy köztetek nem lesz semmi. Ezt már csak az ő érdekében mondom, nagyon nem jó a barátzóna malomkövei közt őrlődni :)

A szüzességedet szerintem érdemes arra tartogatni, akivel kölcsönösen szeretitek egymást, mert akkor egy életre szóló kellemes élménnyel lehetsz gazdagabb. Ha csak úgy eldobod, az olyan kiábrándító. A 20 év pedig nem probléma, nem muszáj megfelelni a társadalmi elvárásoknak.

2012. szept. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!