Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha kapcsolatban vagytok : ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kapcsolatban vagytok : ti együtt reggeliztek, ebédeltek, vagy vacsoráztok? Asztalnál, szépen megterítve, és beszélgettek közben, vagy hogy zajlik?

Figyelt kérdés
2015. jún. 28. 23:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Általában ugyanakkor eszünk, kivéve néha, de nem asztalnál, hanem mondjuk az ágyban miközben nézünk valami filmet, sorozatot.
2015. jún. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amikor abban voltam, akkor általában igen, ha az időnk engedte. Én úgy vagyok ezzel, hogy a fő étkezéseket jobb asztalnál megejteni, mert kényelmesebb, mint fekve vagy félig ülve szerencsétlenkedni egy fotelban/ágyban. Meg jobb így szemből-szemben ülni a másiknak, miközben beszélgetés zajlik. Ilyen kisebb kajálások, mint popcorn filmezésnél, vagy más édesség stb, mehet fekve is egymáshoz bújva.
2015. jún. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha pizza akkor azt ágyban esszük meg, ha a reggeli pl egy csoki vagy egyéb ilyen nagyon instant dolog (vagy csak a reggeli kávé is), azt is ágyban. Ha szendvicset csinálunk, és nincs tervben film akkor maradunk az asztalnál, ha filmezni akartunk csak éhesek voltunk, akkor ágyban. (Nincs kanapénk, albérletről van szó.)

Ha főzünk, akkor azt az asztalnál szoktuk megenni. Olyan van, hogy az egyikünk éhes és eszik egy szendvicset, esetleg hogy csak egyikünk reggelizik. De többször van, hogy egyszerre eszünk, mint nem.

Nálunk a szépen megterítés nem jellemző, arrébbtologatjuk ami az asztalon van és frissen megesszük ami főtt. Megint benne van, hogy albérlet és asztal csak az van, amin a kaját előkészítettük. Egy szendvicset/rántottát még meg lehet csinálni a konyhapulton de az pici komolyabb kajának.

2015. jún. 29. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Együttélünk és a konyhánk étkezésre alkalmatlan. Van egy nyomi falra szerelt lehajtható asztal, de kényelmesen csak egy ember fér el mellette, tehát csak akkor eszünk ott ha valamelyikünk családja látogatóba jön, egyébként a szobában az íróasztalnál szoktunk a gép előtt (mindkettőnknek van saját, mert munkaeszköz is plusz hobbi). Kényelmesebb így és szoktunk közben beszélgetni vagy filmet nézni. Egyébként reggelizni csak hétvégente szoktunk együtt. Ebédelni szintén, mert hétköznap ő hamarabb indul így nem reggelizik csak tízóraizik a munkahelyén, én meg azután reggelizek, hogy ő elment dolgozni. Ebédelni ki-ki a munkahelyén. Vacsorázni pedig van hogy együtt, van hogy felváltva (ki mikor éhezik meg) vagy van amikor nem szoktunk ha nem vagyunk éhesek. Nem csinálunk belőle problémát. Egyébként lehet azért nincs nálunk közös étkezés szépen megterített asztalnál, és igény se rá, mert egyikünk családja se olyan. Én panel gyerek vagyok, egyszerre az egész család csak ünnepekkor ült le enni (akkor átvittük a nappaliba az étkező asztalt, hogy elférjünk). Náluk pedig a 3 műszakos munka miatt a szüleik sose voltak egyszerre otthon vagy ha igen, akkor a gyerekek nem.
2015. jún. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekünk van normális méretű étkező asztalunk és így fel sem merül, hogy az ágyban vagy a kanapén étkezzünk.
2015. jún. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!