Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Kiábrándultam a barátomból....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiábrándultam a barátomból. Mit tegyek? 20/L

Figyelt kérdés
A barátom 21 éves, 1 hete vagyunk együtt de mar egy éve ismerjük egymást. Most hogy összejöttünk Rájöttem, hogy én nem egészen ilyen párra vágyom. Elég gyerekes, sokat viccelődik, magasságra akkora mint én kb (165). a gáz az hogy barátnőjével szakított értem, szovalha belegondolok hogy nem működik, nem is merem neki említeni hisz értem hagyta ott a bnőjét. Nem érzem hogy szerelmes lennék, és most azt érzem, hogy inkább ne jöttem volna vele össze. Még annyit tennék hozzá, hogy szex közben brutal hamar elmegy, kb 3 perc, es azzal magyarazza, hogy neki ilyen meg nem volt, de én nagyon izgatom. Nekem ez igy nem stimmel. Ugy érzem hogy Ő kevés nekem... :S mit tegyek?
2015. okt. 25. 19:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Heló!


Előbb kelett volna gondolkodni. Most mát nehezebb lesz.

Egyszerűen közöld vele, hogy szeirnted ez nem működik, elhamarkodott döntés volt. Vagy szeritned beleszeretsz az idő múlásával? Ne mhsizem. Akkor meg közöld vele most.

2015. okt. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha egy éve ismered, akkor a szexen kívül igazából minden rossz tulajdonságát ismerned kellett volna.

Érdemes először kiismerni a másikat, és ha egymásba szerettek, akkor összejönni. Nem pedig fordítva. A szexnek meg annyira nem szabadna dominálnia. Ne csak ezt keresd egy emberben... meg a magasságát. Kicsit felszínes vagy. Nem is értem, miért jöttél össze ezzel a szerencsétlen gyerekkel.

Mindenesetre attól függetlenül, hogy a barátnőjétől elszedted, ne hülyítsd tovább. Mondd meg neki őszintén, hogy mit gondolsz, és kész.

2015. okt. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!