Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kiábrándultam a barátomból,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiábrándultam a barátomból, se veled-se nélküled állapotban vagyunk. Érdemes küzdeni?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt, az első két évben voltak problémáink, de mindig megtudtuk oldani. Ő egy eléggé nehéz személyiség, nagyszájú, könnyen felkapja a vizet. Eléggé negatív is, utálja a világot a benne lévő emberekkel együtt, eleinte én még jó hatással voltam rá, lényegesen nyugodtabb lett. Az utolsó egy évben jött elő az, hogy sokkal többet veszekedünk, lényegében az ő makassága miatt. Szerintem ezt a családjából hozza, én két napig nem tudok náluk lenni, mert anyja-apja iszik, idegbetegek mindketten. Minden apróság miatt elszidják a másikat, ehhez persze társul a ronda beszéd és a másikat mindennek elhordás. A barátom felvette ezt a stílust velem szemben is, és ha megmondom neki, hogy valami nem tetszik (minden támadás nélkül, nyugodtan), olyan hangnemben oszt ki és sérteget, és olyan dolgokat vág a fejemhez, amik nagyon fájnak. Nem tudom rávenni arra, hogy kicsit próbáljon meg nyugodtabban létezni a világban. Úgy érzem, hogy kiábrándultam belőle, és nem tudom elképzelni, hogy évekig ezt hallgassam. Nem hiszem, hogy tudna ezen a családi hagyományán változtatni, mert már többször kértem. Azt tudni kell, hogy én 3 évvel idősebb vagyok, 24 éves - ő 21. Sajnos már testileg sem nagyon kívánom. Amikor összeszedi magát és próbál a kedvemben járni, akkor kettesben nagyon jól elvagyunk, de egyre kevésbé törekszik erre. Én mindig amondó voltam, hogy mindenkinek vannak hibái és ezeket el kell fogadni, de néha már elegem van. Öt hónapja vagyok munkanélküli és úgy tűnik, hogy el kell költöznöm 200 km-rel odébb. Nem tudom megtegyem-e ezt a lépést, mert ő ebben nem szeretne közreműködni, és inkább szakítana velem, de leginkább itt akar tartani. Holott egy év után felköltözhetne velem, de neki más tervei vannak. Észérvekkel végiggondolva itt kéne hagynom az egészet a fenébe, annyira rosszkedvem van a veszekedések után napokig. De mindig eszembe jut az addigi idő, amíg nagyon szerettük egymást. A szívem mélyén még ragaszkodok hozzá, ezért fáj ez az egész, és az, ahogyan viselkedik.
2014. máj. 11. 15:02
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem akkor már semmi értelme, ha kiábrándultál belőle. az is elég érdekes hozzáállás, hogy ha messze laksz, inkább szakít veled, és nem távkapcsolatban gondolkozik 3 év után. és mivel 3 év után sem változott sokat, ezután sem fog. meg ha most így beszél veled, lehord mindennek durván, mi lesz később? megüt?
2014. máj. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Arra, hogy "régen jó volt", nem érdemes alapozni a jövőtöket. Már egy jó ideje nem jó, és nem hajlandó változtatni rajta. Beszélj vele, hogy ennek vége lesz, ha nem változik a dolog. Ha ez sem hat rá, akkor tényleg nincs értelme.
2014. máj. 14. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Aki szeret, koltozne veled.Azert ilyen, mert ennek reszerol is vege, csak egyikotok se mondja ki...
2014. máj. 14. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!