Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nekem ez új! Nem értek pár...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem ez új! Nem értek pár dolgot! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem rég lett barátom és nem értek pár dolgot.1.Amikor csókólóztunk mindig markolászta a fenekem.Fel van izgulva? 2.Késő este sétáltunk oda nyomott a falhoz és csókolóztunk az also testét oda vissza lökte az enyémhez.itt is fel volt izgatva? Ha igen akkor nekem mit kéne tennem hogy még jobban fel legyen izgulva?hol csókoljam,simogassam? 15L

2015. okt. 25. 23:53
 1/3 anonim válasza:
Nem tudok sokat mondani, de egy dologban biztos vagyok. A csóknak nem csak a testiségről kell szólnia. Én nem örülnék neki ha közben mindig a fenekemet markolásznák. Eddig egyszer sem fordult elő. Persze lehet, hogy ez csak egyszerűen egy szokása. Szurkolok, hogy sok nálam tapasztaltabb ember írjon és megoldódjon a problémád. :)
2015. okt. 26. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Stark2000 ***** válasza:

Csók közben én is szoktam tapizni a barátnőmet, bár nyilvánosan csak átölelem olyankor vagy megfogom az arcát. És igen, valószínűleg felizgul.. nekem pl. egy öleléstől (sajnálom, nem tudom szebben kifejezni) áll a gatyámban a dolog, pedig lassan 2 hónapja leszünk együtt.


A másik dolog nekem kicsit furcsábbnak tűnik.. azt mondanám, hogy ezzel jelezte azt, hogy kíván téged és hogy szexelni akar.. Ha nem akarsz szexelni még vele, akkor olyankor nagyon semmit ne csinálj. Az rosszabb, ha még jobban felizgatod, te pedig még sem akarsz semmit. Amúgy meg várnék a szexel. Egyrészt kor miatt, másrészt tapasztalat miatt (kapcsolattéren).


Válaszolva az utolsó kérdésedre: Engem az még tud egy kicsit izgatni, ha csók közben pl. hátul túrja a hajamat és a hátamat simogatja. :)

2015. okt. 26. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy kanos kis pincsi. Nem nagyon tudja , mit kell csinálni egy lánnyal. De neked pont elég ennyi 15 évesen.
2015. okt. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!