Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Bennem van a hiba? Miért nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bennem van a hiba? Miért nem kapok semmit a baratomtol?

Figyelt kérdés
Már 2.5 éve egyutt vagyunk.En sokkal tobbszor leptem mar meg aprobb dolgokkal,sutottem neki,csokit adtam neki..ha elmegyunk vacsorazni vagy moziba rendszeresen kifizetem az en reszemet..Nincs benne egyaltalan olyan erzes h na most akkor o egyszer az egeszeet kifizeti..ennyi ido alatt egyszer kaptam tole viragot...EGYSZER..ez nagyon rosszul esik..csokit se vesz soha..nem akarok ,,penzehesnek" tunni de rosszul esik nagyon..mar mondtam bneki es celozgattam ra,de semmii nem valtozott.Rossz,mert a baratnoimmnek mind olyan baratai vannak,akik folyamatosan meglepik oket..pedig csak 1 honapnal tartanak.Amikor pl egy bevasarlokozpontba megyunk le kozosen,es pl veszek egy 200 ft os csokit,azt a szalagon kulon teszi,h fizessem ki magamnak kulon..A legjobb baratja is pedig olyan,aki soha nem hagyna h egy lany fizessen.pedig en eddig tobbet koltottem ra ,mint o ram.:( en kifizetem a reszemet,de azert egy honapba 1-2x lehetne egy kis csokit kapnom,vagy egy szal viragot..nem?:/(elso baratom o)

2015. okt. 27. 19:13
1 2
 11/14 mikeXxX válasza:
100%
Még azt sem mondhatom rá , hogy csóró mert ha egy 200ft-os csokit sem fizet neked na az már az igazi suttyó kategória ! Na és az hogy külön fizettek az sem pitlák !
2015. okt. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
igen.és mi érezzük rosszul magunkat ha vissza merjük kérni.én egyből visszaadnám neki,mert akkor rossz érzés lenne.
2015. okt. 27. 20:24
 13/14 A kérdező kommentje:
hát igen.de ő elvárja és szól is nekem h vegyek neki vmit..meg h lepjem meg néha..én hülye.most biztos szólni fogok neki,mert nagyon felidegesített ezzel az egésszel..
2015. okt. 27. 20:28
 14/14 anonim válasza:

vannak akiknek az ajándékozás nem megy. pl nekem sem.

nem csak adni, kapni se nagyon szeretek.

persze a futószallagra rakott csokit nem is hagynám hogy az ép aktuális fizesse ;

2015. okt. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!