Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Jogosan érzem én ezt, hogy a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan érzem én ezt, hogy a barátom nagyon kötődik a haverjához, vagy csak én reagálom túl?

Figyelt kérdés
A barátom szerintem nagyon kötődik a haverjához. Amivel nekem eddig semmi bajom nem volt, de már azt érzem hogy ez már túlzás. Legjobban az zavar, hogy mindent megbeszélnek. Jó okés hogy mindent megbeszélnek, én is megbeszélek mindent barátnőimmel, de már azt hogy a haverja még olyan dolgokat is tud amit kettesbe csinálunk az már felháborító. Én ilyet senkivel se szoktam megosztani, hogy épp mit csinálunk kettesebe, ő meg egyből elmondja neki az egészet, de olyan részletekbe. Legjobban az zavar, amikor vicc formályában visszavág vele, és persze én ne háborodjak fel, mert szerintem eze a dolog csakis ránk tartozik hogy mit csinálunk kettesbe. Erről beszéltem vele, hogy ez nekem nem tetszik, hogy olyan dolgot is elmond neki ami csakis ránk tartozik.. Neki a válasza az volt hogy "hát de legjobb barát".. Volt olyan időszak amikor megigérte, hogy nem mesél neki ilyenekről. Igen "nem mesél ilyenekről" úgy, hogy én meg ne tudjam, de megtudtam, hogy csak mesélt.. Próbáltam ezt elfogadni, és próbálok tűrni. Amikor kettesbe vagyunk akkor egy csomószor nézegeti a telefonját, hogy írt-e a haverja. Most is mondta hogy akkor találkozzunk és legfeljebb eljön a haverja is. Mi ez? Vagy csak én reagálom túl a dolgokat?
2015. okt. 27. 20:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez a te butasagod, mert inkabb jarsz egy meno de bunko sraccal mint egy nem annyira szep, de legalabb rendes sraccal.
2015. okt. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Dehogy reagald tul velem is volt ilyen sot olyan is hogy baratomnal aludtam aznap de athivta meg a haverjat is ott aludni .. mondom ez mi ? Es meg o volt felhaborodva mer emliteni mertem hogy mi a faszer alszik itt mikor en is...
2015. okt. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!