Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért nem akar átjönni? Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar átjönni? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel 7 és fél hónapja vagyunk együtt, én 15 vagyok, Ő egy évvel fiatalabb nálam. A tesója nyáron lévő esküvőjéig elég gyakran találkoztunk, de azóta alig, pedig nem is lakunk messze egymástól, körülbelül negyed órányira. Ő sportol, és minden hétköznap délután van edzése, amit én megértek, elfogadok. De ha felhozom, hogy előtte találkozzunk, akkor neki soha nincs ideje. És most szünet van, és még Ő mondta, hogy majd együtt megnézzük mindkettőnk kedvenc filmjét. Mondtam is neki , hogy ha eljön, akkor megnézzük, azt mondta majd megbeszéljük. Ez így volt párszor, és ma megkérdeztem, hogy miért nem akar átjönni, és azt válaszolta, hogy nincs erre felkészülve. Kérdezem, hogy mire, azt mondja, hogy arra, hogy átjöjjön. De mi csak filmet néznénk, sétálnánk, sütnénk, stb. Lehet, hogy azért mert csak kettesben lennénk itthon? Viszont így semmi értelme ennek a kapcsolatnak, hogy csak ritkán találkozunk, és akkor is csak egy parkban, pedig azt gondolom, hogy a 7 hónapba beleférne, hogy átjöjjön. Mit mondjak neki? A másik, hogy szokott poénkodni, hogy gyere, meg hogy várlak. De még egyszer sem mondta, hogy menjek át hozzájuk. Hogyan mondjam ezt neki?

Köszönöm a válaszokat!

15/F



2015. okt. 27. 21:57
 1/4 A kérdező kommentje:
A minap arról beszéltünk, hogy majd találkozunk egyik nap, erre mondtam neki, hogy délután megyek a szüleimmel vásárolni, de Ő fontosabb, ezért nem megyek. Erre azt mondta, hogy menjek csak, az fontosabb. És akkor mondom, hogy hiszen korábban is tudunk találkozni, és akkor mondja, hogy de én megyek vásárolni. És már több napja ez miatt "veszekedünk", hogy mindig ez van.
2015. okt. 27. 22:05
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyenesen megbeszéled vele, hogy nem megfektetni akarod, csak filmezni egy jót. És tartod magad ehhez.
2015. okt. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Megmondtam neki, de még nem válaszolt.
2015. okt. 27. 22:47
 4/4 anonim ***** válasza:
7 és fél hónap után simán belefér, hogy átmenjen. Ismeri a szüleidet? Nem lehet hogy miattuk parázik? És ezt most magamból kiindulva mondom, mivel én is tartottam egy kicsit a párom szüleitől, de aztán persze rájöttem hogy teljesen felesleges volt az egész izgalom.
2015. okt. 28. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!