Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom hazudott vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom hazudott vagy csak nem akar átjönni hozzám?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, párom 19! 10 hónapja avgyunk együtt szeretjük egymást... visznt arról volt szó,hogy ma este átjön ....eddig balatonon voltak ugy volt h hazamegy és utánna átjön hozzám! nemrég felhivott,hogy nem tud jönni mert nagyon nagy forgalom van és este indulnak el és mire hazaérnek...meg későn is indulnak...és hogy majd holnap átjön! szerintetek ez csak kifogás? vagy tényleg igaz lehet? Amugy lehet tényleg nagy a forgalom hiszen mindenki jön haza a balatonrol a tegnapi vihar miatt....
2009. júl. 19. 17:15
 1/5 anonim ***** válasza:
vasárnap van nem a vihar miatt jönnek sokan haza, hanem mert sokan csak hétvégékre mennek le. Gondolom fáradt lesz és majd holnap kialussza magát, letusol eszik-iszik, aztán majd átmegy.
2009. júl. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Mendus ***** válasza:
Már megadtad magadnak a választ :) Amúgy meg nem értem az ilyen hitelenkedőket mint te...felhív a pasid, és ad egy tényleg normális magyarázatot, ami hihető is és ténylegígy van és még te saját magad rá válaszolsz, akkor minek jösz fel egyből és írod ide a kérdést egyben a választ, olyan szánalmas ez könyörgöm. Mi olyan hihetetlen abban amit a pasi mondott...áá én ezt fel nem fogom.
2009. júl. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én meg azt nem értem,hogyha ennyire nem bízol meg a párodban akkor minek vagy vele együtt? Nem tudom hallottad-e,de egy kapcsolat alapja a bizalom..na mindegy..
2009. júl. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
17 évesen ennél több eszed lehetne...
2009. júl. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
És ha nem lenne kedve? Nem értenéd meg? Még ha a fővárosban is laktok, akkor sem 10 perc, mire felérnek a Balatonról...Márpedig bármennyire hülyén hangzik, nagyon fárasztó tud lenni egy utazás. Kicsit több tolerancia :)
2009. júl. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!