Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nem láttom a barátomat 18...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barabás Fanni kérdése:

Nem láttom a barátomat 18 óráig. És csak sírok. Hogyan tudom elterelni a figyelmem?

Figyelt kérdés
A barátom elválalt a Tescoba munkát 3-22ig és nem lehet nála telefon se...folyton rá gondolok és sirok mert ha oda mennek se beszelhetnenk és akkor 22 után egy órát haza utazik és aztán aludni kéne mert másnap suli...és csak akkor láttom...elég gáz hogy ezért hisztizek de nagyon félek hogy találkozik egy másik lánnyal vagy lesz valami...nagyon féltékeny típus vagyok. Előre köszi L/16

2015. okt. 1. 17:35
1 2
 1/12 anonim válasza:
30%
gondolj arra, hogy lehet, hogy egy másik lány mellét fogdossa
2015. okt. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
40%
Eltévedtél kislányom! Ez itt a felnőtt párkapcsolatok kategória!
2015. okt. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem a bőgés elég jól elvonja minden másról a figyelmed!

Próbálj intenzívebben bőgni!

2015. okt. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

Beteg vagy. Surgosen allitsd le magad, ha nem akarsz marha gyorsan lapatra kerulni, bar meg is erdemelned.


Bizalom, esetleg?

2015. okt. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
48%

Ez kesz. :D :D


Egyszeruen noj fel es ne fuggj a baratodtol.

2015. okt. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Ebből szakítás lesz előbb-utóbb, nem rosszból. Telefonon keresztül nem lehet kapcsolatot megtartani.
2015. okt. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem csak a barátod körül forog az életed. Pff...
2015. okt. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

18 óra nem a világvége..

Amíg volt barátnőm, volt hogy 18 napig nem láttam, nem hogy 18 óráig..meg durván 18 hete nincs is senkim, nem kell ennyire szomorkodni :)

2015. okt. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%
En meg 2 hetente latom a baratomat. Az se jobb, hidd el. De ennel is van rosszabb..:/
2015. okt. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsó két válaszolónak és az lenne ehhez a kérdésem hogy hogyan szoktatok hozzá hogy ilyen sokáig nem látjátok barát vagy baratnotoket??? Mert közölte velem a barátom hogy hetente 2-szer akar menni ami engem nagyon zavar és depresszióba ejtő...főleg úgy hogy 18 órából 6,5 órát semmit de semmit nem tudok róla mivel nem használhat telefont és szünete sincs már...aztán mikor végre le telik nem beszélgethetunk sokat max 30 perc mert másnap suli...
2015. okt. 5. 11:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!