Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan leckéztessem meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan leckéztessem meg a volt barátomat aki megcsalt?

Figyelt kérdés
Természetesen miután megtudtam h megcsalt,megbocsátottam,de szakítottam vele.Az érdekelne mi esne neki olyan rosszul mint nekem?Ha mondjuk összejönnék mással?
2013. jan. 28. 16:05
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Ha szakítottatok, akkor így is, úgy is össze fogsz jönni mással, de azért, ha van egy kis önbecslésed, akkor nem azért kezdesz kapcsolatot egy sráccal, mert a volt párodnak szeretnél ártani vele, hanem mert komolyan akarsz valamit a másik sráctól...
2013. jan. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Shai-Hulud ***** válasza:
29%

Ha tudnád, milyen édes a bosszú!

Gyere, én majd segítek bosszút állni! :-D

2013. jan. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"Természetesen miután megtudtam h megcsalt,megbocsátottam"

Ezek szerint jól megbocsátottál neki! :DD


Javaslom, hogy lépj tovább, ne foglalkozz vele. Minél tovább foglalkozol a csalásával, annál jobban őrlöd saját magadat is, és annál tovább fog tartani továbblépni. Felejtsd el! Vagy nem azért szakítottál vele, hogy továbblépj? :)

2013. jan. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Úgy,ha lesz.rod,semmibe veszed.Minek akarod megleckéztetni,már úgyis csak az exed?!Olyan gyerekes dolog ez a "megleckéztetés".Felejtsd el a srácot és kész.
2013. jan. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha megcsalt, akkor nyilván való,hogy nem túl egyenes és korrekt a volt barátod. Érthető, hogy rosszul esett / esik, de ha most vissza akarsz vágni egy ilyen embernek dacból, az szerintem nem túl okos lépés. Próbáld meg elfelejteni, lépj túl ezen az egészen...Hidd el, egyszer úgyis az ilyen fiúk is ráfáznak.
2013. jan. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De igen azért szakítottam vele, hogy továbblépjek,csak bánt hogy ezt érdemeltem h megcsaljon és hazudjon, és a legrosszabb h tudom h nem érez lelkiismeret furdalást mégcsak bocsánatot sem kért,hanem ő volt felháborodva, csak azt szeretném h kicsit érezze magát úgy mint én amikor megtudtam...
2013. jan. 28. 17:10
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nem érzi a cselekedetének a súlyát, akkor ezek után sem fogja, tehetsz te bármit.
2013. jan. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!