Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Meg csaltam a barátnőmet, mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg csaltam a barátnőmet, mit tegyek? (Többi lenn)

Figyelt kérdés
Az előző kérdést töröltem mert rosszul volt megfogalmazva az egész. Szóval ő volt nekem az álomlány... Inkább bele is vágok a lényegbe. Az iskolában ismerkedtünk meg, neki nincsenek baráti mert nagyon visszahúzódó és még a szülei is rosszul bánnak vele.. :/ Egyszer össze vesztünk a féltékenységen, erre ő összevagdosta magát eléggé durván, majd hogy nem kórházba került. Nem merem neki bevallani mert akkor lehet hogy kinyírná magát... Az igazság az hogy akivel megcsaltam az nekem nagyon bejön és tetszik. De sajnos le kellet koptatnom avval a kamuszöveggel hogy én mást szeretek. :( Ő most egy kis senkinek tart.. MIT TEGYEK ?

2015. okt. 28. 21:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Írd egybe,hogy "megcsaltam"
2015. okt. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
xddddd
2015. okt. 28. 21:36
 3/19 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de a barátnőd majdnem kórházba került mert annyira durván szétvágta magát miattad és te saját magad miatt aggódsz?ki a fenét érdekel hogy a csaj akivel megcsaltad mit gondol???foglalkozz a barátnőddel.aki ilyet csinál biztosan rosszul van lelkileg.szerintem ebben a helyzetben senkit nem érdekel hogy kivel dugtál félre vagy miért , felejtsd el azt a csajt és segíts a barátnődnek mert szüksége van rá.röviden:NE mondd el neki.nem éri meg.
2015. okt. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
34%
Ha valaki vágdossa magát az csak hisztizik...ezzel probál maga melett tartani h félj attól h megöli magát..ha tényleg szándékában álna megölni magát akkor már megtette volna. Mond el neki..nem fogja megölni magát max felületi sérülést okoz. És majd egyszer ha benő a pici feje a barátnődnek akkor rájön hogy mekkora hülyeség vágdosni magát.
2015. okt. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Így igaz..
2015. okt. 28. 21:41
 6/19 anonim ***** válasza:
Meg nehogymár Te érezd szarul magad azért mert valaki más hülye.
2015. okt. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
:D
2015. okt. 28. 21:43
 8/19 anonim ***** válasza:
A vagdosás elég komoly dolog , szóval szerintem a saját egód miatt ne tedd kockára a barátnőd testi/lelki egészségét. még egyszer mondom , aki ilyet csinál elég nagy valószínűséggel depressziós és sok figyelmet és törődést igényel, és nem azt hogy a barátja bejelentse hogy megcsalta egy lánnyal kivel amúgy úgy össze is jönne.nyilván nem neked kell mások problémáival foglalkoznod alapasetben, de abból hogy a barátnőd arra következtetek hogy szereted és érdekel mi van vele, lehet hogy rosszul gondolom
2015. okt. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Nem, nem szeretem csak az én lelkemen fog száradni ha meghal .
2015. okt. 28. 21:53
 10/19 anonim ***** válasza:
szerintem ez elég egyértelműen eldönti a kérdést
2015. okt. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!