Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A húgával csaltam meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A húgával csaltam meg a barátnőmet. Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy hülyeség az hogy volt rá okom meg én is hibás vagyok de hónapok óta nem foglalkozik velem viszont az amúgy is vonzó húga igen és egyszer amikor náluk voltam ketten maradtunk otthon pár órára és hát megtörtént. Ez még nyár elején volt és azóta megbántam... Úgy érzem joga van tudni róla, hogy félrementem csak akkor kiderülni előbb-utóbb az is hogy kivel és akkor bazi nagy balhé lenne belőle. Azóta megint foglalkozik velem és nem akarom, hogy vége legyen a kapcsolatunknak. Mit csináljak?

23F



2013. aug. 8. 06:41
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
12%
Ha nem foglalkozott veled meg elhanyagolt akkor jogos, ne izgulj!
2013. aug. 8. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
84%
Magában az gusztustalan, hogy hogy képes valaki összefeküdni a nővére pasijával. Úr Isten!
2013. aug. 8. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
hú de jó kérdés,sokan ráugranak az ilyenre ,
2013. aug. 8. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

"bazi nagy balhé lenne belőle"

Hallgass mint a sír. Végleg tönkre teheted a családi kapcsolatukat, de a tieteket is. Elég, ha a lelkiismereteddel elszámoltál.

2013. aug. 8. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Hallgatnék de attól félek hogy ha nem most akkor hónapok, évek múlva megtudja és az sokkal rosszabb lenne szerintem. Biztos nagyot csalódna mindkettőnkben és még azért is haragudna, hogy titkolóznka, vagy nem?
2013. aug. 8. 06:54
 6/23 A kérdező kommentje:
*titkolózunk
2013. aug. 8. 06:56
 7/23 anonim ***** válasza:
Szerintem szakíts. És tartsátok titokban,ha kiderülne szerintem egy életre összeugrasztanád a családot. Az már más kérdés,hogy egy ilyen után hogyan tudsz ugyanúgy mászkálni hozzájuk és elviselni a barátnö törödését. Szakíts,mondjuk kiszeretés indokkal. Majd talál töled jobbat.
2013. aug. 8. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Mit csinálj? Sokat nem tudsz max. mented a menthetőt:


Elmondod a nődnek. Ennyi. Bár az is lehet, hogy réges-rég rájött már, és tudja, csak van annyira intelligens és kemény, hogy hagyja, hogy szenvedjél, és a lelkifurdalás megoldja helyette azt nálad, amit nála az esemény kiváltott.Senki nem annyira hülye, mint akinek feltünteti magát, ha szeret és tud játszani:D

2013. aug. 8. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Szóval a kinlódást meghagyja neked. Szenvedj csak, megérdemled.
2013. aug. 8. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Hogy mit csinálj? Ha van még huga, próbáld ki azokat is, ha nincs, akkor a mamit.


Nem rossz taktika így nőt választani. Tudod hogy melyik nő rokona jó még, aztán ha nagyon uncsi lesz a házasélet, csak feldobod magadnak. Hmm, zseni vagy öregem!


Én odaadnám neked a Legjobb Tűlélő Férfi díját.

2013. aug. 8. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!