Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lehetséges hogy a jövőben még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy a jövőben még egymásra találunk?

Figyelt kérdés
Kezdem a legelejéről. 2 évig szerelmes voltam egy osztálytársamba, ami már eleve rossz ötlet volt, de utána meg a legjobb barátom lett és már el is felejtettem, hogy össze akarok vele jönni, de aztán összevesztünk és nagyon haragudtam rá, aztán meg meggondoltam magam és megint beleszerettem (megint 1 óriási hiba). Megint összehaverkodtunk, de utána meg elkezdett nyomulni, de én meg akkor már nem szerettem és nem tudtam mit tegyek, mert nagyon rosszul éreztem volna magam, ha vissza kellett volna utasítanom, de szerencsére nem kellett, mert azt mondta, hogy bejön neki valaki. Ezt hallva megnyugodtam, de ezután ugyanúgy nyomult rám de én már érzelmileg nem vonzódok hozzá, csak testileg. De attól az érzéstől nem tudok szabadulni. Úgy vagyok vele, hogy mivel egy pár nem leszünk, így lehet, hogy még a jövőben történni fog valami. Szerintetek lehetséges, hogy majd összejövünk? 16/L

2015. okt. 29. 21:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Ószintén... Szerinted mi a fejedbe látunk? Mi momdjuk meg a sorsodat?


Ezt nem lehet megválaszolni, mert ti tudjátok, hogy összeakartok-e jönni vagy nem. Idővel majd megérzed ezt és eldöntöd, hogy akarsz-e valamit. :)

2015. okt. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ez fura story..ez olyan egyszer igen, egyszer nem. Szerintem még lehet ebből valami. Bár ez sem annyira biztos. Erre nem is lehet annyira konkrétan válaszolni. Mert ez egy olyan dolog, hogy az ember változik stb. és nem biztos, hogy ezt a dolgot a későbbiekben is ugyanígy fogja gondolni. Majd meglátod és eldöntöd. Nekem ez a tanácsom. :)
2015. okt. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!