Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Apakomplexus lenne?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apakomplexus lenne?

Figyelt kérdés
Kezdkek félni, hogy ezek az apakomplexus jelei lehetnek. Arról lenne szó, hogy kimondottan undorodom a korombeli fiúktól. Számomra valamiért csak az idősebb Férfiak ( vagyis nem kisfiúk) vonzóak. Erősen tizennyolc felett. Mellesleg édesapám elhunyt születésem után. Úgy tudom ez kiválthatja.

2015. okt. 31. 21:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy az idősebb srácok jönnek be még nem feltétlen apakomplexus. Talán csak egyszerűen a korodbeli fiúkat túl gyerekesnek találod (akár testileg, akár szellemileg)

Te hány éves vagy?

2015. okt. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
14 éves vagyok.
2015. okt. 31. 21:12
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, csak akkor ha a környezeteddel más téren jól kijössz, mert ha nem, akkor lehet, hogy egy kicsit meguntad a korod béliek (nemtől függetlenül) közelségét, de ha a többi azonos korú fiúval/lánnyal alapvetően jó kapcsolatot ápolsz, akkor nagyobb valószínűséggel, de elég amatőr szinten vagyok a pszichoanalitika terén, szóval ha van a közeledben szakember, keresd fel, mert valószínű, hogy tud segíteni, másrészt az idősebb "Férfiak" közül s vannak olyanok(habár bennük még van némi becsület és lovagiasság), akik kihasználnának.(remélem nem csak a rosszindulatot látod a szavaim közt, hanem a segítő szándékot)16F, de a koromat meghazudtoló értelemmel XD
2015. okt. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
#3-as... esküszöm, azt hittem, hogy legalább megvagy 25 éves xDDD
2015. okt. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok, amúgy attól is függ, hogy mennyi az a születésed után.remélem nem tartod tapintatlanságnak
2015. okt. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
bocs, 3-as helyett 2-est írtam
2015. okt. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
A 14 év körüli fiúk többsége még tényleg nagyon gyerek.
2015. okt. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
az előbbi szívatás akart lenni? mert ha igen...
2015. okt. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak te azon ritka kivételek egyike vagy aki tényleg érettebb a koránál és ezért érdekelnek inkább az idősebbek.
2015. okt. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
63%
Második válaszoló vagyok, amúgy azzal nincs semmi gond, ha valakinek az EQ/IQ-ja magasabb, mint a többieknek, a 14-15 éves fiúk közt már vannak értelmesebbek, csak nem gyakori vidéken(persze, nem akarok általánosítani), de nem kell mindjárt a sulitársad nagypapáját isteníteni, lehet, hogy csak egy kicsit megcsömörlöttél a többi kis lurkóból! De az agyturkászt keressed fel, ha ez továbbra is fennáll!
2015. okt. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!