Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Megismertem egy fiut kilencedi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem egy fiut kilencedikes en hetedikes vagyok. Smaroltunk, de csak szorakozasbol. Nem akar jarni velem mert ket evvel kisebb vagyok es nem tudna konnyen lefektetni ezt mondta. Mit csinaljak hogy jrjunk?

Figyelt kérdés

2015. nov. 1. 10:55
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Én megértem a helyzeted. Én 9.-es vagyok. Már kb. egy éve tetszik egy 8.-os srác, viszont én szeretném elfelejteni, mert tudom, hogy ő is csak egy barom, akinek folyton a dugáson jár az esze. Egyébként 2 év egyáltalán nem sok. Ha mondjuk már 15 éves lennél azt mondanám megér egy próbát, de inkább hagyd a srácot, mert úgyiscsak kihasználna és keress olyasvalakit, aki nem egy perverz idióta. 15/L
2015. nov. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Szerintem hagy a fenébe az ilyeneket ez egy paraszt könnyen lefektetni max a sarkikat fogja talán 1-2 r.bit

Szerintem az a 2 év az egyáltalán nem sok a srácok késöbb érnek de ö még nem indult el ezen a folyamaton ha érezne irántad valamit akkor nem mondana ilyeneket

2015. nov. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
koszonom szepen mindenkinek! meg a csokot sem kellett volna engedjem :)))
2015. nov. 1. 11:38
 14/22 anonim ***** válasza:

nem lenne sok az a két év, habár egy kilencedikes ritkán akar egy hetedikessel lenni

sztem az a gyerek szimplán egy kis szarzsák, leütném első kézből az ilyet

2015. nov. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Szoval nem velem van a baj? mert ugy mond mindenki szerint vonzo lany vagyok es fejlettebb mint egy atlagos 7.-es
2015. nov. 1. 11:56
 16/22 anonim ***** válasza:
Nem veled van a baj ne aggódj, az a gyökér nem érdemel meg téged.
2015. nov. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Amig nem fekszel alá addig nincs veled baj
2015. nov. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Nem fogok ala fekudni soha sem
2015. nov. 1. 12:14
 19/22 anonim ***** válasza:

Szia:) Megértem, hogy nehéz elfeledni, főleg ha vele csókolóztál először, tiszta ügy. Viszont rendes lánynak tűnsz, ő meg azoknak a gyökereknek a táborát erősíti, akiknek a célja minél több lányt megfektetni. Sokkal értékesebb vagy, ne fuss utána.

Nehéz lesz, de csak az egóját növelnéd azzal, ha folyton utána epekednél, az ilyen pasik ezt nem érdemlik meg .

Hidd el, megéri várni még 1-2 évet, és várni egy rendes srácra:)

17/L

2015. nov. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
nem vele volt az elso csok de vele volt a legeslegjobb igazabol...koszi a tanacsot :)
2015. nov. 1. 12:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!