Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit kéne tennem hogy megnyíljo...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem hogy megnyíljon? (lent)

Figyelt kérdés
Beleszerettem egy fiúba, akit tegnap ismertem meg... Nagyon aranyos, kis rocker fiú, én meg emo rocker lány vagyok... Idősebb nálam , értelmes, komoly, de mégis nagyon jó arc. tegnap egy baráti társaságba kerültünk, és különösen sokat foglalkozott velem, de nekem a többiek elmondták, hogy nagyon antiszociális, nehezen szeret meg embereket, nehezen nyílik meg, és utána rólam az egyik haverjának azt mondta, hogy nagyon megkedvelt, jobban mint eddig bárkit, ráadásul egy nap altt, tervezkövetkező találkozót, mellesleg amíg kint voltunk vígasztalt, ölelgetett, fogta a kezem, átkarolt, néha a fenekem is fogta... Nagyon megtetszett, úgy érzem nekem is van némi esélyem nála aranyosnak és különlegesnek, és szeretnivalónak tart, de mit kéne tennem hogy ebből bármi is alakuljon? Nekem kéne kezdeményeznem? És ha igen, hogyan? Köszi a válaszokat, 16/L
2015. nov. 1. 21:56
 1/2 anonim ***** válasza:
hivd el egy rock koncerte
2015. nov. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Beleszerettem egy fiúba, akit tegnap ismertem meg.."

Mit csináltál? Akkor kur.vára nem tudod, mi a szerelem, mert az nem néhány óra alatt fog kialakulni ;)


Szerintem nem vagy te százas, hogy hagyod, hogy gyakorlatilag egy idegen fogdossa a kezed, a segged(!) és ölelgessen. De már nem csodálkozom.

2015. nov. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!